Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Más is undorodik a Jobbiktól?

Más is undorodik a Jobbiktól?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 13:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
68%
Gratulálok! A programjukba gondolom bele se pillantottatok, csak fújjátok az általánosításokat. Kik lopták szét az országot? Na kik? És ők a jófiúk?
2010. márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
28%

14:17

csak ismételni tudom magamat: az mszp-s fellegvárakból lettek a jobbikos fellegvárak. Az mszp-s politikusokból/főnökökből lettek a jobbikos politikusok/főnökök. Legalábbis nálunk ez zajlik.

Az ideológiájuk is egyezik abban, h. az mszp-sek között is sok a rasszista, így jól megértik egymást.

Az meg már lényegtelen, hogy most árpádsávost lobogtatnak az mszp-s zászló helyett...

2010. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
36%

A jobbik programjáról csak annyit, h. megvalósíthatatlan. Az elmúlt 20 év legnagyobb választási hazugsága...

Vagy nincsenek mögöttük közgazdászok, vagy ez nem is program, csak egy kis magyartudatkihasználó izé.

2010. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
73%

"Az mszp-s politikusokból/főnökökből lettek a jobbikos politikusok/főnökök. Legalábbis nálunk ez zajlik."


Nevet, linket kérek!


"Az ideológiájuk is egyezik abban, h. az mszp-sek között is sok a rasszista, így jól megértik egymást."


Az MSZP ideológiája mikor volt rasszista???

2010. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
68%
Aha, és az mszp a választások után lényegében az ellenkezőjét tette, mint ami a programjában volt. Na! Erre legyetek büszkék!
2010. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
12%
Tudjuk tudjuk... Az a zsidó, antiszemita, cigány, rasszista, fasiszta zorbán tehet mindenről... Ennyit arról, h. az mszp nem rasszista... Vagy csak én nem értem az ellentmondásokat???
2010. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
24%

14:31

Bocsi nem lettek, lesznek. Elírtam.

Egyenlőre még csak ott tartanak, h. a jobbikra szavaznak...

2010. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
10%

És ha még mindig nem lenne egyértelmű a Jobbik kötődése:


http://www.youtube.com/watch?v=OueAYLsBcjI

2010. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
21%

14:39

Én inkább az mszp fölé tettem volna őket...

Ha ennyire a fideszt akarják majd támogatni, akkor mért mindig a fideszt támadják mindenféle alaptalan vádakkal? Ugyan azt csinálják jelenleg mint az mszp...

DE LEGYEN IGAZAD!

2010. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
24%

Ezt érdemes elolvasni:


[link]

2010. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!