Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Más is undorodik a Jobbiktól?

Más is undorodik a Jobbiktól?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 13:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
30%

16:02-es

Azért valljuk be: a jobbik kezdte a provokációt... és a mai napig is aktívan folytatja. A fidesz tized annyit nem foglalkozik a jobbikkal, mint fordítva... Elég csak a honlapjaikat megnézni. Nekem csak az bántja a csőrömet még mindig, hogy a jobbik az mszp-re egy rossz tó nem szól, a fideszt meg állandóan anyázza...

2010. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
46%

ez meg a másik. A fityezezés, meg a zsideszezés... (amit amúgy még a kommunisták találtak ki...)

Ennyi erővel a Jobbik meg RUSbbik, vagy jobbik iránért mozgalom....

Mért nem lehet ezt abbahagyni??? Van ennek az országnak a fidesznél nagyobb problémája is, pl az mszp, vagy a válság, vagy az ország gazdasági helyzete...

2010. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
70%
Nincs igazad 16:10! A fidesz kezdte a lakossági fórumokon a Jobbik szapulását, ezekre a Jobbik kezdetben nem reagált, de az EP-választások eredménye után már nagyon idegesítő volt, így a fidesz megkapta az ellentámadást. Ettől függetlenül Vona kijelentette, hogyha a fidesz egy javaslata a nemzet érdekeit szolgálja, akkor támogatni fogják. De a folyamatos szapulást, köztük a jobbikot az mszp pénzeli slágert nem fogják válasz nélkül hagyni.
2010. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
15%
A jobbikot az mszp fizeti slágert nem a fidesz találta ki tudtommal. A fidesz szapulását már a 2006-os események után elkezdték.
2010. márc. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
25%
én igen
2010. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
75%
Én csak olyan s*ggarcú egyénektől akik ilyen kérdéseket tesznek fel a jobbik lejáratására.
2010. márc. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
30%
én "csak" tartok tőlük
2010. márc. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
53%

Csak akkor van okod tartani tőlük,ha korrupt politikus,cigánybűnöző(a rendes cigányoknak semmi okuk félni!!!)vagy hasonló hazaáruló vagy.

Ha egyszerű,dolgozó ember vagy,nincs okod félni.

2010. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
77%
Miért? Undorodni kellene tőlük? Mert azt ígérik, amit húsz éve kellett volna? Ha akkor megtették volna a mostani, jobbik által ígérteket, ma valószínűleg euróval fizetnél a tescoban. Ugyan akkor is félhetnél a munkanélküliségtől, de legalább lenne tartalékod, amivel néhány hónapig kihúzhatnád, és vinnék a fejed fölül a tetőt, és nem gyertya mellett olvasnál. Szerintem az elgondolásuk jó, némileg későn jött. Ha húsz éve lépett volna a politika, ma nem lenne Jobbik. De mivel végigloptákhazudtáksikkasztották az elmúlt esztendőket, most itt vannak az ordas eszmék. De legalább most a politikusok is félhetnek kicsit.
2010. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
31%
Nekem túl sok, amit a Jobbik csinál. A szavakkal dobálóznak, de szerintem siralmasabb állapotba taszítanák az országot, mint ahol most van az MSZP uralkodása alatt. Nem értenek a gazdasághoz, csak azért vannak támogatóik, mert sokakat lelkesít az agresszió. Nade pl. háborút se nyertek még meg puszta agresszióval.
2010. márc. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!