Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Más is undorodik a Jobbiktól?

Más is undorodik a Jobbiktól?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 13:53
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
51%

"Én inkább az mszp fölé tettem volna őket... "


Ez az ő hivatalos kampányfilmjük. Ők tették oda magukat, ahová tették, és ahol ők magukat jól éreznék...

2010. márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
61%

Én az MSZP-től is a Fidesztől undorodom.

Jobbikra fogok szavazni.

2010. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
38%

14:47-es cikket mindenkinek ajánlom. Jobbikosoknak is. Hogyan lett a nagy Fideszes Vonából, és Morvaiból nagy jobbikos.

"- Azért léptél be Orbán Viktor polgári körébe, mert 2002-ben érezted te is, volt négy jó év ebben az országban, négy olyan év, amikor jó volt reggel felkelni, amikor mindnyájan éreztük, hogy elindultunk valamerre; s érezted, hogy rettenetes, ami a választáson történt. S érezted, ha már megtörtént, muszáj tenni valamit, muszáj segíteni, muszáj, hogy Orbán érezze: nincs egyedül.


- Azért léptél be Orbán Viktor polgári körébe, mert 2002-ben te még a "zsideszt" és "Likud Viktort" támogattad. (Ismerős kifejezések, ugye, Gábor? A Kuruc.info testi-lelki nyomorékjainak kifejezései. Különösen a "zsidesz" tetszik, mert ezt régről ismerem. Ezt még a BIT-es komcsik találták ki 1990-ben. Hiába no, a szar sem vész el, csak átalakul...)


Mindenesetre, ha kiderül, hogy 2002-ben még a "zsideszt" támogattad, akkor nagy bajban vagy, Gábor! Akkor fel fog kerülni a Kuruc.info trágyadombjára a címed és a telefonszámod, s a felhívás, hogy verjenek össze téged a bátor fiúk...


- A harmadik lehetséges válasz: akkoriban meggörbült a tér, és csapdába ejtette az időt. Így az 1998 és 2002 közötti időszak nem része annak a bizonyos húsz évnek, amiért a Jobbikon kívül mindenki húsz évet érdemel.


Nincs több lehetséges válasz, Gábor. Ebből kell választanod. Vagy a "húsz évet a húsz évért" egy ócska, primitív kampányduma csupán. S még aljas is, ráadásul."

2010. márc. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
37%

Illetve:

"Ui.: Majd elfelejtettem: a keszthelyi Jobbik-főnököt már elvitték a mamájával együtt. Semmi forradalom, semmi szabadságharc! Sima kis lopás... A móri jelöltetek meg rajta van az APEH adóslistáján. S ez a kisebbik baj. Amúgy az a derék ember zöldséges boltot üzemeltetett. Összeszedte és eladta a környékbeli gazdák áruját, őket meg elfelejtette kifizetni. Ez van. És még el sem kezdtétek. Mi lesz húsz év múlva, Gábor? S még egy apróság: tényleg elférne az országban még tíz-húsz millió orosz, ahogy Abasáron mondtad? Mert szerintem nem férne el, Gábor. Se orosz, se más. Maradjunk meg magunknak, ha lehet. Szerinted?

(Bayer Zsolt, Magyar Hírlap)"

2010. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
80%
Én az egész parlamenti elit csapattól undorodok. Sikeresen szétbaszták az országot mint morálisan és gazdaságilag cirka 20 év alatt.
2010. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
19%
Mi az hogy nagyon is
2010. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
100%

És az MSZP meg a többi csaló párt emberei közül hányat csuktak le?

Sokat!De ez is kevés,mindnek börtönben lenne a helye,aki bármilyen szerepet vállalt az ország tragédiájában.

2010. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
33%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:01

Morvairól és Vonáról minden jobbikos tudja, hogy a Fideszben kezdtek. Sok újat nem mondott. A letartóztatott elnökkel kapcsolatban pedig a Jobbik megtett mindent, ami egy demokratikus párttól elvárható: felfüggesztették a tagságát.

Ez így van Franciaországban, Németországban, Spanyolországban stb, és nem bújtatják mint egyes pártok...

2010. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
41%

Kedves 15:49-es!

Az érdekesség a hatalmas nagy fordulatban van... Egyszer még hatalmas nagy szimpatizáns, utána meg zsidesz, meg fidesz-mszp nagykoalíció stb... Felfordul ez utóbbitól a gyomrom... A mszp, amiről a jobbikosok is tuják, hogy 8 évig folyamatosan hazudott, kitalál egy ilyen hülyeséget, ezek meg itt terjesztik mint a szentigét.

A 20.000.000 orosz behívása elég rossz ötlet lenne Vona Gábor részéről, de már erről sem derül ki, h. mondta-e vagy nem. (a jobbik levetette a fidesz.hu-ról is ezt az infót)

Igazából nekem az a furcsa, és azért is nem értelek titeket, mert itt az országot 8 év alatt az mszp tette tönkre. 98-2002-ig elég jó helyzetben volt az ország. Az akkori tendenciákkal Vona is egyet értett, hiszen belépett a Fideszbe.

Aztán jött 2006 amikor a rendőrség szétverte a tömeget. Az ezt követő dolgokat egyértelműen a fidesz számlájára írta mindenki: az mszp mert, h. a fideszesek voltak a vandálok, a jobbik meg azért mert a fidesz nem tett utána semmit (ami amúgy nem igaz, csak parlamenten kívülről könnyű kiabálni). Ebből a fidesz csak rosszul jöhetett ki. A 2006.os események után erősödött meg nagyon a jobbik. A jobbik a nagy elszámoltatást, forradalmat, meg egyebeket hirdette, amiből végülis nem lett semmi. A fidesz nem tartotta jó ötletnek a belváros szétverését. Sokat emlegetitek, amikor Orbán 3 napot adott az mszp-nek, h. elpucoljon. Nos ezt a jobbik is megcsinálta annó kb az ep választások idején. Mégsem mentek el... Szerintem a 2 jobboldali pártnak egymást is kéne valamennyire támogatni. Csak hát a zsideszezéssel nem fognak egymáshoz közelebb jutni...

2010. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
78%

És kedves fideszesek, Kövér, deutch, pokorni meg a többiek az EP-választás előtt a lakossági fórumokon miért a Jobbikot szidták? És ezek után még ti vagytok megdöbbenve, hogy merészel az a szemét Jobbik visszamondani és visszatámadni.


"Bocsi nem lettek, lesznek. Elírtam.

Egyenlőre még csak ott tartanak, h. a jobbikra szavaznak..." A Jobbik tagja nem lehet olyan személy aki valaha az mszp tagja volt. Ez benne van a párt szabályzatában, előtte kb. 8-9 volt mszp-s lépett át a Jobbikba, de több mint 500 fideszes! Ők is ügynökök, kedves fityeszesek? :)

2010. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!