Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tényleg olyan rossz a helyzet...

Tényleg olyan rossz a helyzet ahogy az ellenzékiek előadják?

Figyelt kérdés

Jómagam fideszes vagyok. Vegyesen hallgatom a kormánypárti, és az ellenzéki adókat. Sokszor elegem van a sorosozásból, ekkor áttekerem az ellenzéki adóra, ott meg elegem lesz a nácizásból. Ezért a madárcsicsergést és a szoszéd ordibálását hallgatom.

Egyszerűen ahogy most élek, és ahogy a gyurcsány ideje alatt éltem ég és föld a különbség. 50.000 ft helyett csak 18.000 a fűtés, és akkori 73.000 helyett most 131.000 nettót keresek. Lényeg, hogy meg tudok élni. 1 fizetésből egyedül. És bár nem dőzsölök, és néha nem könnyű, de messze jobban élek mint akkor. És mikor hallgatom az ellenzéki médiát nem értem, hogy miről beszélnek, kicsit olyan mintha nem ezen a bolygón élnének. Amik ott elhangzanak, csak pánikkeltés, szerintem, mert én nem tapasztalom azt a világvége hangulatot mint ők. Lehet hogy lop a fidesz, lehet, hogy sokat...lopjon, de én is többet kapok.


2019. máj. 26. 08:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 Molyember ***** válasza:
41%
131 nettó, és meg tudsz élni egyedül. Ha megunnád a mostani munkádat, küldd el ezt a "kérdést" a Fidesznek, mert ha igaz, kiállítási tárgy lehetsz Orbán irodájában.
2019. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
131 nettót keresek. 60 k a rezsi. Nem könnyen, de elvagyok! 😊
2019. máj. 26. 08:53
 3/63 anonim ***** válasza:
52%

Trollkérdés!


(a kedvenc részem az 50 ezres fűtés :-DDDDDDD és találd már ki, hogy 650Ft volt a kenyér kilója :-DDDD)

2019. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
51%
Hajlamos vagy elfeledni az úgynevezett gazdasági VILÁGválságot, ami arra az időre esett. A lopást meg ha elnézed az téged minősít, nem is akárhogy.
2019. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Tényleg 50.000 k volt a fütés, elmlékszem, mert akkor halt meg a nagyanyám, és 3 hónapig fizetni kellett a másik lakás rezsijét, ami nagyobb mint az enyém, az55.000 ft volt. Miért hazudnék! 😊 Amugy gyurcsány is lopott! Nem emlékeztek, vagy csak nem akartok? 😊
2019. máj. 26. 08:57
 6/63 anonim ***** válasza:
47%
és az felmenti a lopás vádja alól orbánt hogy Gyurcsány is lopott?? Megjegyzem hogy Gyurcsány nem lopott, az MSZP- banda lopott. Gyurcsány annyit kereset (keres most is) hogy nincs szüksége a lopásra.
2019. máj. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint abban a közegben, a hatalmo mindenkit elvakít! Bocsánatos bűn? Nem! Lehet ellene tenni?Nem! Akkor nekem mindegy, legalább nem nyomorgok....
2019. máj. 26. 09:13
 8/63 anonim ***** válasza:
52%
Sokkal rosszabb.
2019. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
45%

Mármint 3 hónapra 55 ezer?

De az azért megvan, hogy a gáz világkereskedelmi ára alacsonyabb, mint amit most fizetsz érte? Az extraprofit pedig megy zsebre. De persze, mikor drágább volt, akkor jobban jártál... legalábbis ezt gondolnád, ám az állami gázszolgáltatók kiesését csak nem a jobb zsebedből, hanem a balból, a befizetett adók formájában.

Ráadásul a rezsicsökkentés csak a kisfogyasztókra vonatkozik. Nagyfogyasztói ár folyamatosan drágul, amit megérzel, ha bármit is vásárolsz.


Azért én kipróbálnék ezeken kívül valami újat, pl ami nem lop. Persze ezt se lehet előre tudni melyik lesz az, de a mostaniról nyilvánvaló.

2019. máj. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
75%

Ha elégedett vagy az életeddel, akkor maradj nyugodtan Fidesz-szavazó.


Ha jogosnak tartod a kormánnyal szembeni kritikákat, akkor elgondolkozhatsz a váltáson. Nem muszáj Gyurcsányra szavazni legközelebb, van más alternatíva is.

2019. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!