Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tényleg olyan rossz a helyzet...

Tényleg olyan rossz a helyzet ahogy az ellenzékiek előadják?

Figyelt kérdés

Jómagam fideszes vagyok. Vegyesen hallgatom a kormánypárti, és az ellenzéki adókat. Sokszor elegem van a sorosozásból, ekkor áttekerem az ellenzéki adóra, ott meg elegem lesz a nácizásból. Ezért a madárcsicsergést és a szoszéd ordibálását hallgatom.

Egyszerűen ahogy most élek, és ahogy a gyurcsány ideje alatt éltem ég és föld a különbség. 50.000 ft helyett csak 18.000 a fűtés, és akkori 73.000 helyett most 131.000 nettót keresek. Lényeg, hogy meg tudok élni. 1 fizetésből egyedül. És bár nem dőzsölök, és néha nem könnyű, de messze jobban élek mint akkor. És mikor hallgatom az ellenzéki médiát nem értem, hogy miről beszélnek, kicsit olyan mintha nem ezen a bolygón élnének. Amik ott elhangzanak, csak pánikkeltés, szerintem, mert én nem tapasztalom azt a világvége hangulatot mint ők. Lehet hogy lop a fidesz, lehet, hogy sokat...lopjon, de én is többet kapok.


2019. máj. 26. 08:47
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:
Olyan édi vagy!
2019. máj. 29. 19:53
 42/63 anonim ***** válasza:
0%
Inkább "buti", aki nem ismeri azt a szabályt, hogy trollt nem etetünk, pláne smileytrollt nem.
2019. máj. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 A kérdező kommentje:
42: Granger kisasszony ezért 5 pontot levonok a Griffendéltől, örüljön, hogy nem küldöm be a setét rengetegbe viszkebaszót szedni Huggriddal! 😂😂😊
2019. máj. 29. 20:32
 44/63 anonim ***** válasza:

Úgy nem lehet valaki meggyőzni, hogy lehülyézem, szóval nyilván egy annál diplomatikusabb hangnemet kell megütni.

Mellesleg az is mindegy, hogy troll. Egy nyilvános fórumról beszélünk, ahol nagyon sokan megfordulnak, így másik is olvashatják a leírásomat. Szóval egyáltalán nem vész kárba a munka, akkor sem, ha a kérdező nem értékeli azt.

2019. máj. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:
Miért akarsz meggyőzni? Magyarországon elég sok az agyoniskolázott ember. Ez a 90% nál a lexikális tudáson kîcül sokat nem ér. Ettől nem lesz boldog. Ha tényleg ilyen művelt és okos vagy, eljuthatnál arra a szintre, hogy az emberek meggyőződését egy mondattal nem tudod megváltoztatni, te a saját igazad mellett állsz ki, ami természetes, hiszen igaznak érzed. A másik ugyanígy gondoljodik veled szemben. Az igazság szivjektív, mindig önös érdekeket képvisel.
2019. máj. 30. 17:17
 46/63 anonim ***** válasza:

Mert ez a racionális döntés.

Egyrészt, az igazság nem szubjektív, max az ebből levont következtetés. Nincs olyan, hogy szerintem lopott az a bíróságon elítélt személy, szerinted meg nem. Ha bíróságon el lett ítélve, és mondjuk videó felvétel is van róla, akkor tény, hogy lopott. Ez vitathatatlan.

Ha ugyanígy az általam leírtak igazak, most attól eltekintve, hogy ténylegesen igazak-e vagy sem. Akkor nekem az a racionális döntés, hogy minél több embert győzzek meg erről azok közt, akik ezt nem hiszik. Ugyanis ha igaz, akkor egy rossz kormányunk van, egy rossz vezetésünk van. Nekem pedig célom, hogy egy jó kormányunk legyen.

Nem szubjektív kérdés, hogy a Föld lapos-e. Nem szubjektív kérdés, hogy a Nap forog-e a Föld körül.

Az igaz, hogy egy mondat nem változtat semmit, de nem is egy mondatot írtam. Tényeket írtam, amik megkérdőjelezhetetlenek.

2019. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:
Hát apám... neked lehetnek problémáid az életben... 😊
2019. máj. 30. 18:03
 48/63 A kérdező kommentje:
Minden bizonnyal a kikezdhetetlen érveid az oka annak, hogy a Fidesz van hatalmon. 😂😂😂😂😂 Hogy te mekkora állatkert vagy... befosok rajtad. Okoska 😂😂😂😂😂😊
2019. máj. 30. 18:25
 49/63 anonim ***** válasza:

Ha tévednék, akkor cáfoltál volna. Nem tetted, mivel nem tudsz.


Az pedig a te szegénységi bizonyítványod, hogy nem tudod, mi az a tény.

Az érveimnek nem sok köze van a fidesz hatalmához, mivel pont úgy szereztek hatalmat, hogy hazudnak. Menj le vidékre egy kis faluba és kérdezd meg, hogy tudnak-e arról, hogy évente 30 ezer ember hal meg a fidesz egészségügyében. Nem fognak tudni.

Kérdezd meg, hogy tudnak-e a hatalmi ágak összeolvasztásáról. Nem fognak tudni.

Amíg nincs független tájékoztatás, addig a fidesz nem bukik meg, de nem a "nagyszerű" kormányzásuk miatt van hatalmon.

Arra te vagy a legjobb bizonyíték, hogy mennyire független a fidesz médiája.

2019. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:
Amigy te Fideszes vagy babám, a gyurcsány is az... egyszerűen nem hiszi el az ember, hogy ekkora majmok vannak ellenzékbe, ezért Csak a Fidesz van😂😂😂😂😂 azta piccs... forgass filmet... A kikezdhetetlen érvű 😂😂😂😂😂 kemény vagy 😂😂😂😂😂
2019. máj. 30. 18:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!