Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tényleg olyan rossz a helyzet...

Tényleg olyan rossz a helyzet ahogy az ellenzékiek előadják?

Figyelt kérdés

Jómagam fideszes vagyok. Vegyesen hallgatom a kormánypárti, és az ellenzéki adókat. Sokszor elegem van a sorosozásból, ekkor áttekerem az ellenzéki adóra, ott meg elegem lesz a nácizásból. Ezért a madárcsicsergést és a szoszéd ordibálását hallgatom.

Egyszerűen ahogy most élek, és ahogy a gyurcsány ideje alatt éltem ég és föld a különbség. 50.000 ft helyett csak 18.000 a fűtés, és akkori 73.000 helyett most 131.000 nettót keresek. Lényeg, hogy meg tudok élni. 1 fizetésből egyedül. És bár nem dőzsölök, és néha nem könnyű, de messze jobban élek mint akkor. És mikor hallgatom az ellenzéki médiát nem értem, hogy miről beszélnek, kicsit olyan mintha nem ezen a bolygón élnének. Amik ott elhangzanak, csak pánikkeltés, szerintem, mert én nem tapasztalom azt a világvége hangulatot mint ők. Lehet hogy lop a fidesz, lehet, hogy sokat...lopjon, de én is többet kapok.


2019. máj. 26. 08:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
52%

Az alábbi írás tényei finoman szólva nem támasztják alá az állításaidat.


[link]

2019. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
42%

#4

"Hajlamos vagy elfeledni az úgynevezett gazdasági VILÁGválságot, ami arra az időre esett"


Te meg hajlamos vagy elfelejteni, hogy a válság 2008-ban kezdődött, amire fel Gyurcsány lepasszolta Bajnainak a "kormányzást"

2019. máj. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, és hogy burkoltan se küldtetek el az anyámba 😊
2019. máj. 26. 09:26
 14/63 A kérdező kommentje:
1 hónapra volt 55.000. De még szerencsém volt, abban az időben 70k felett volt miskolcon! Tényleg nem emlékeztek arra a borrányra?
2019. máj. 26. 09:27
 15/63 anonim ***** válasza:
33%

Szeretnéd, hogy nyíltan is elküldjünk? 😊


Rajtam nem múlik. Fideszfogyatékososknak bármikor.

2019. máj. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
27%
Nézd, ha te elvagy 130 ezerből, akkor a Fidesz is jó neked.
2019. máj. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
6%
A demokrata embereknek nem szokása az anyázás és az efféle mocskolódás, Ez csak a szélsőségeseknek és a fideszesek szokása.
2019. máj. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm az öszinte ellenségeskedést is. 😂 Az a helyzez, hogy jogos a felháborodásotok, ti megéltétek azt, hogy a kormány azt az érzetet kelti bennetek, hogy fontosak vagytok, munka érdemrend, meg ilyenek. De nem voltatok fontosak, csak játszottak veletek! A lényeg, hogy ti már labdába sose fogtok rúgni!!!!!! Nem az öregek határozzák meg az irányt a multbarévedésükkel, hanem a fiatalok, az élniakarásukkal! Amit ti mondtok az visszatekintés az öregnek, de ifju lelkem forró vágya más! Jövöbe vetni egy tekintetet, had lássam miért küzdök, miért szenvedek 😂😂😂
2019. máj. 26. 09:41
 19/63 anonim ***** válasza:
100%

Furcsállom az 55 000-res fűtést, nekem nem rémlik semmilyen balhé, pedig borsodi vagyok és akkor még ott éltem.


[link]


Mekkora volt az a lakás?

Illetve 73 000ből hogy sikerült kifizetni a saját megélhetésedet és az 50 000-res fűtést? Nekem csak a havi kajám több volt már akkor is, mint 23 000 :D

2019. máj. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:
Nagyon rosz volt, egyrészt kaptam degítséget, másrészt 160 ft volt a kajám melóba, akkor 40 ftért vettem aró párizsig, a többiből zsemlét, kemény volt! 😂
2019. máj. 26. 09:48
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!