Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tényleg olyan rossz a helyzet...

Tényleg olyan rossz a helyzet ahogy az ellenzékiek előadják?

Figyelt kérdés

Jómagam fideszes vagyok. Vegyesen hallgatom a kormánypárti, és az ellenzéki adókat. Sokszor elegem van a sorosozásból, ekkor áttekerem az ellenzéki adóra, ott meg elegem lesz a nácizásból. Ezért a madárcsicsergést és a szoszéd ordibálását hallgatom.

Egyszerűen ahogy most élek, és ahogy a gyurcsány ideje alatt éltem ég és föld a különbség. 50.000 ft helyett csak 18.000 a fűtés, és akkori 73.000 helyett most 131.000 nettót keresek. Lényeg, hogy meg tudok élni. 1 fizetésből egyedül. És bár nem dőzsölök, és néha nem könnyű, de messze jobban élek mint akkor. És mikor hallgatom az ellenzéki médiát nem értem, hogy miről beszélnek, kicsit olyan mintha nem ezen a bolygón élnének. Amik ott elhangzanak, csak pánikkeltés, szerintem, mert én nem tapasztalom azt a világvége hangulatot mint ők. Lehet hogy lop a fidesz, lehet, hogy sokat...lopjon, de én is többet kapok.


2019. máj. 26. 08:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy retardált vagy. Ez eddig sem volt kérdés. Csak jó arc voltam és nem mondtam ki.

Én jól szórakozom a hozzád hasonló hülyeken. Jókat röhögök. :)

2019. máj. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:
Nah mivan széphugom? Kibujt belőled a szofisztikált vadállat? 😂
2019. máj. 31. 03:43
 63/63 anonim ***** válasza:

Csak tényeket közöltem, ahogy eddig. Semmi se változott.

Azért mert egy kék szemű embernek azt mondom, hogy kék a szeme, még nem lehet rám nézve következtetéseket levonni.

Azért mert egy retardáltnak, azt mondom, hogy retardált, szintén nem engem minősít.

2019. máj. 31. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!