Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tényleg olyan rossz a helyzet...

Tényleg olyan rossz a helyzet ahogy az ellenzékiek előadják?

Figyelt kérdés

Jómagam fideszes vagyok. Vegyesen hallgatom a kormánypárti, és az ellenzéki adókat. Sokszor elegem van a sorosozásból, ekkor áttekerem az ellenzéki adóra, ott meg elegem lesz a nácizásból. Ezért a madárcsicsergést és a szoszéd ordibálását hallgatom.

Egyszerűen ahogy most élek, és ahogy a gyurcsány ideje alatt éltem ég és föld a különbség. 50.000 ft helyett csak 18.000 a fűtés, és akkori 73.000 helyett most 131.000 nettót keresek. Lényeg, hogy meg tudok élni. 1 fizetésből egyedül. És bár nem dőzsölök, és néha nem könnyű, de messze jobban élek mint akkor. És mikor hallgatom az ellenzéki médiát nem értem, hogy miről beszélnek, kicsit olyan mintha nem ezen a bolygón élnének. Amik ott elhangzanak, csak pánikkeltés, szerintem, mert én nem tapasztalom azt a világvége hangulatot mint ők. Lehet hogy lop a fidesz, lehet, hogy sokat...lopjon, de én is többet kapok.


2019. máj. 26. 08:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 A kérdező kommentje:
Párizsit
2019. máj. 26. 09:48
 22/63 anonim ***** válasza:
70%

#4

2Hajlamos vagy elfeledni az úgynevezett gazdasági VILÁGválságot, ami arra az időre esett."

Mikorra is?

A válság 2008 őszétől tartott és 2010-re érte el a hatása csúcsát nálunk.

Na most mikor is volt az mszp-szdsz kormányon? Csak nem 2002-2010 között? Vagyis 6 teljes évig sehol nem volt válság csak a jó gazdasági környezet.

Jó duma, csak nagyon-nagyon ostoba.

2019. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
58%

#9

"De az azért megvan, hogy a gáz világkereskedelmi ára alacsonyabb, mint amit most fizetsz érte? Az extraprofit pedig megy zsebre."

Azért a valóság nem ismerete nem ment fel a felelősség alól, pláne az interneten ahol ELŐBB utána nézhetnél.

A gázt nem a piacon veszed hanem az ország hosszútávú, sok éves szerződést köt előre a gáz termelőjéve, forgalmazójával a biztonságos ellátás érdekében. Amit eddig fizettél az nem a világpiaci áron lett megvéve, hanem még az mszp-szdsz kormány kötött róla szerződést az oroszokkal 1995-ben. Nagyon előnytelen szerződést. Még nemrég is ezen szerződésben megkötött áron kapta az ország a gázt, függetlenül a jelen világpiaci árától. lehet benyújtani a számlát a mostani ballib politikusoknak az akkori intézkedésért!

2019. máj. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen minden szoci aki most ki van akadva a kormányra, az mind hatalmat vesztett. Ezt sírjátok vissza, nektek nem számít jó volt rossz volt, ti valahol hatalmat vesztettetek. És ez a kicsinyes viselkedés ez a hatalomfókuszált rendszer örökké sírba veszett. Még sipákoltok, sírtok, de ti több embert nem fogtok elnyomni. És nem lesztek ujra a cégeteken belűl a magas rangú elvtárs. Mindenféle szakképzettség és tudás nélkül, csak mert párthűek vagytok! Ma már dolgozni kell ért. Szar mi? Hogy nem lehet seggnyalással feljebb jutni ugye?
2019. máj. 26. 11:48
 25/63 anonim ***** válasza:

A helyzet az kérdező, hogy rossz az emlékezeted. De ha megvannak a papírjaid, ténylegesen összevetheted. Nekem mondjuk az egységárak vannak meg, sok évre visszamenőleg, és még valami. Nézem az egységnyi gáz minőségét is. Mert ugye he kétszer annyi kell, hogy felforraljak egy liter vizet, hiába kerül a felébe.


Jobban élsz? Te tudod. Én azért több dolgot vetek össze, mikor ezt vizsgálom. Pedig gyanítom, én sokkal jobban élek. Akkor is, most is. A különbség nem ebből adódik.

2019. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 A kérdező kommentje:
Összevetettem. Akkor fizekkem 50.000 most 18.000. A fizetésem majd a duplája! Igen? A teám 1 percel később forr fel. Így spórolok 32.000 ft-t 😂😂😂😂
2019. máj. 26. 12:53
 27/63 A kérdező kommentje:
A másik, én nem vagyok kormány propagandista. Itt pár ember szerint hazudok, semmi mást nem hallani az ellenzéki médiába, csak azt hogy mindenki hazudik, mindenki hűlye, csak ők az okosak. Van egy mondás, ha körülöttem mindenki hülye érdemes elgondolkodni az éppelméjűségemen! Azzal a propagandadimával sose fog az ellenzék választást nyerni, hogy a fidesz szar. Adjanak egy normális programot amite lehet szavazni, és elgondolkodok! De csak azt hallom, hogy Orbán egy náci diktátor, ez nem program!
2019. máj. 26. 13:13
 28/63 anonim ***** válasza:
32%
25! Dehogy rossz az emlékezete, csak szimplán egy troll, aki gyakrabban jár erre annak ismerős a smiley troll, kiír egy provokatív kérdést, mire páran ráugranak, utána ő hosszú-hosszú válaszokban hergeli a népet, amit vigyoró emojikkal rak tele. Ismerős lehet.
2019. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:
Még jó , hogy röhögök! Még emlékszem Szél Bernadett nyilatkozatára a választások után, Illuminált állapotba remegett a dühtől.... 😂😂😂😂😂 Azt hitte azért volt akkora a részvétel, mert kormányváltó hangulat uralkodik 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 Na ne már, és komolyan őt miniszterelnöknek???😂😂😂😂😂
2019. máj. 26. 13:53
 30/63 A kérdező kommentje:
De hiába minden erőfeszítéstek, NEM LESZ kormányváltás. És ez az igazi móka, mert titeket ver szét miatta az ideg... És ezért itt jön a smile: 😂😂😂😂😊😊😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2019. máj. 26. 14:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!