Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kijárási tilalom: Egyik...

Kijárási tilalom: Egyik rendőr szerint elfogadható indok az "egészségügyi séta" a másik szerint meg nem. Miért?

Figyelt kérdés

Megtettem ma is a szokásos esti nagy körömet a lakótelep körül, igazoltatásba botlottam. Mondtam a rendőrnek, hogy életvédelmi célból a szokásos esti kocogásom végzem. Mondta, hogy rendben, el is köszöntünk.


Ismerősömet meg Pécsen ugyan ezért figyelmeztették. Vagy szerezzen kutyát, vagy sportorvosi igazolást, mert következő esetben bünti lesz.


Miért nem egyértelmű a jogszabály? Tavasszal korrekten fel voltak sorolva a kivételek.



2020. nov. 12. 21:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Nem,nem kéne bezárni a bevásárlóközpontokat.Lehet neked megoldható a "home office",de rengeteg embernek nem.A kieső bért senki nem fogja állni a kereskedelmiseknek.Szeretem ezeket a nagyvonalú kijelentéseket,hogy zárjon be ez az.Mondják ezt a home officeban "dolgozók".Van ismerősöm akit elküldtek két hónap fizetésnélkülire tavasszal emiatt.Létfenttartó életet élt,fizette a számlákat és alig evett.Gondolom tinálatok nem ez a helyzet.
2020. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a home office-osok se szeretnék, ha bezárna sok minden, mert egyrészt enni nekik is kell, másrészt ők sem szeretnék ha válság lenne. Csak valahogy úgy kellene hogy olyankor korlátozni az embereket a mindennapi életükben, amikor tényleg zsúfoltság van, nem este az akkor adódó dolgokat lehetetlenné tenni ott is ahol tényleg semmi zsúfoltság. Meg ezt a kamu-kamu marhaságot kellene elfelejteni, mert nem hiszem el hogy a kamu hivők 100%-ra ki tudják jelenteni hogy kamu, akkor pedig jó lenne ha nem tömörülnének direkt, mert nekik semmibe nem kerül hogy kicsit visszafogják magukat, ha meg nem jött be a jóslatuk nem szivatnak meg egy egész bolygót.
2020. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább annyi normál munkát végző van mint "home office" munkát végző.Nem nagyon érdekelnek mit akarnak mit nem akarnak,aki a kereskedelemben dolgozik az érzi át a többiek sorsát a vendéglátosok helyzetét pl.Otthonról a kanapéról könnyű magyarázni.
2020. nov. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
De ha bezár a kereskedelem más szegmense a lényeg,hogy a home officeosok enni tudjanak a többiek meg le vannak tojva.,Akit fizetés nélkülire elküldenek az örül ha eszik,szóvalc csínján azokkal a kijelentésekkel.
2020. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Mi ez hogy "csínján a kijelentésekkel?" Ez milyen stílus? Elég sok a hatalommániás barom a face csoportokban is. Le lehet állni ezzel, mert ez itt a 21. század, nem kell a nosztalgia hogy debezzeganagyapáméletébenfeygelemvót és a többi. Nem öncélú fegyelem kell mert egyeseknek hiányzik az ellenségeskedés meg a katonásdi, hanem le kell győzni a vírust aztán van egy sor feladat pl globális felmelegedés szeméthegyek ésatöbbi. Úgyhogy ne a home office-ra pattogjál, tulajdonképp senkire, hanem örülj neki hogy sokan otthon dolgoznak annál kevesebb ember lesz a tömegközlekedésben. Vagy ilyet nem lehet? Muszáj valakit utálni? Nem mindig jó a home office sem, neked van egy nagy bótod mint munkahely, némely home office-os meg ott van bezárva a kis cellájába. Nem kell a rizsa hogy de rosszennekannak, meg a feszültség szítása.
2020. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Ki vagy te nekem,hogy így beszélj velem.A feszültséget nem én a kisember szítom,hanem a hatalommániás barom szítja.Mint mondtam nem érdekelnek a home officosok.Mellesleg a kereskedelmisek és az irodisták között régóta ellentét van,hogy ki dolgozik többet.A kanapéról dolgozók nincsenek kitéve az éhenhalás veszélyének a ténylege dolgozók igen.Ennyit erről.
2020. nov. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nekem te nem fogod megmondani hogy minek örüljek.Önző egoista barom.
2020. nov. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Nem kanapén vagyok, de megértem hogy haragszol azokra akik a kényelmükből bele sem gondolva más helyzetébe okoskodnak. Tisztelem a bolti dolgozókat. Anyagi gondok sajnos a home office-osoknak és szinte bármilyen szektorban dolgozóknak adódnak, mert nem úgy működik sok minden mint korábban. Kivéve a házhozszállítás, és néhány terület, mert gondolom ők virágoznak.
2020. nov. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!