Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan bizonyítható a gyorshaj...

Hogyan bizonyítható a gyorshajtás minden nélkül? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Pizzafutárként dolgozok. Nem régóta dolgozok ezt, tehát még nem tudok sok mindent. Céges suzukival dolgozok. 2 autóval is, mikor (melyik nap) melyikkel. Legutlojára pont ma volt 3 hete (hétfőn 2021.08.09.-én) hogy dolgoztam. Holnap reggel kell bemennem aláírni a papírokat a főnökhöz (bérpapír stb) és mondta a telefonba, hogy van egy 30ezres gyorshajtásom. Kérdésem pedig az, hogy hogyan és mivel bizonyítható, hogy én követtem el a gyorshajtást? Nyilván nem akarok fizetni! A főnök már kérdezte a telefonba, hogy akkor holnap reggel viszem is a 30ezret? Mondom ácsi nem viszem amíg nincs bizonyítva az, hogy én voltam. De akkor mi lehet ennek az ügynek a vége?

2021. aug. 30. 13:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/158 A kérdező kommentje:
Ezt mondta nekem. Figyeljetek! A gyorshajtás az utolsó munkanapomon történt azt mondta a főnököm. Ez pedig 2021.08.09 volt. És holnapig van határidő befizetni. Én nem értek hozzá ezért kérdezem itt meg. De ma vigyem be a pénzt azt mondta a főnököm. Akkor mitévő legyek? Fél9-kor mikor bementem azt mondta a főnököm, hogy 9-ig lesz bent (az étteremben) utána haza megy és elküldi az elérhetőséget a felvételhez. Nos lassan már fél11 van... és amúgy is összevissza beszélt egyik pillanatban azt mondta, hogy átküldi sms-ben aztán már azt mondta, hogy email-ben (szerintem nem is tudja az email címemet legalábbis én senkinek sem adtam meg a munkahelyen és a könyvelőnek sem meg senkinek sem) aztán már megint azt mondta, hogy smsbe küldő át a linket. Akkor most mi és hogyan is van?🤔
2021. aug. 31. 10:25
 42/158 A kérdező kommentje:
#40 teljesen igazad van!!! Semmi meghatalmazás autó átadás semmilyen papír nincs. És tegnaphoz napra pontosan 3 hete történt a gyorshajtás. A főnökömnek ma szóban elmondtam, hogy én voltam azzal azt autóval amelyikkel a gyorshajtás történt de szerintem az semmit sem bizonyít. Segítsetek légyszi mert szorít az idő bármikor küldheti a felvételt és nekem a mai nap folyamán kell bevinnem a pénzt.
2021. aug. 31. 10:29
 43/158 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg azt a linket.
2021. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/158 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem ismered fel magad a felvételen, addig ne fizess semmit! Ha nem akarsz tovább ott dolgozni, akkor sem! Csakis abban az esetben, ha tényleg te vagy a fényképen és a továbbiakban ott akarsz még dolgozni.
2021. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/158 A kérdező kommentje:
Rendben ez mindenféleképpen így lesz!!! Amíg nem ismerem fel magam tisztán a felvételen addig nem fizetek!!! Csak mivan ha nem küldi ma a felvételt? A fizetési határidő meg holnap van azt mondta a főnököm! Amúgy ha felismerem magam a fényképen és már nem akarok ott dolgozni akkor fizessek vagy ne? És akkor lehet büntetőpontom?🤔
2021. aug. 31. 10:48
 46/158 A kérdező kommentje:
Azt tényleg semmi sem bizonyítja, hogy ki melyik nap melyik autóval dolgozik!
2021. aug. 31. 10:49
 47/158 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha felismerem magam a fényképen és már nem akarok ott dolgozni akkor fizessek vagy ne?

- Ne

És akkor lehet büntetőpontom?

- Nem, mert ahhoz írásos sofőr nyilvántartás szükséges, egy fényképnél még akkor is letagadhatod magad akár a bíróságon is, ha ugyanabban a ruhában vagy, mint a fényképen.

2021. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/158 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Amúgy az eszemben van, hogy azóta abban a ruhában (amiben akkor a gyorshajtás napján voltam - pontosan tudom hogy miben voltam még a cipőt is) azt a ruhát az idén már nem is fogom felvenni tehát még ezzel sem tudják bizonyítani.
2021. aug. 31. 10:59
 49/158 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
79%
Na mi a helyzet? :D
2021. aug. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/158 A kérdező kommentje:
Semmi. Mi lenne?
2021. aug. 31. 11:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!