Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit szóltok a pintéri két hét...

Mit szóltok a pintéri két hét alatt rend lesz kampányhoz? Most újabb traffipaxosokkal bővül a rendőrség állománya :D

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
55%
Egy szóval sem írtam, hogy rendőr vagyok. Hasonló a hivatásomhoz, csak a hatáskörünk más. Akik meg betartják a sebességhatárt, azt nem bírságolják meg !:)
2013. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:

"Ez csak egy keresőszó"


Haha rendes gyerek lehetsz.

2013. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 A kérdező kommentje:

Mi köze ennek a rendességhez???

Elolvastad a kérdést?

Látom nem...

2013. júl. 3. 14:44
 14/75 anonim ***** válasza:
Elolvastam, és nettó f***sag. Egyreszt olyan beosztás, hogy traffipaxos nincs, közlekedésiek vannak. A traffipax ellen háborgókról már leírtam a véleményem. Ezért nem fognak új embereket felvenni. És továbbra is felháborítónak találom a rendőrállam keresőszót.
2013. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
Én örülök, ha több traffipax lesz az utakon. Megfogja az idióta gyorshajtókat. Fizessenek csak, ha már nem tudják kontrollálni magukat.
2013. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 A kérdező kommentje:
Látom még mindig nem esett le a kérdés lényege.Akkor leírom neked,hogy értehetőbb legyen kedves rendőr barátom.Pintér miért nem azzal foglalkozik ami az égetőbb probléma és miért azzal,hogy xszer annyi traffipax legyen kint?Így már érthető?!Mellesleg akinek a rendőrállam szó nem tetszik az kultúráltabban is ki tudja fejteni,anyázás nélkül...Ha ez még mindíg nettó faxság,akkor én kérek elnézést,hogy idetévedtél!!
2013. júl. 3. 14:56
 17/75 anonim ***** válasza:
56%

Neked bele kell verni a fejebde a dolgokat? Olvass.


NEM VAGYOK RENDŐR


Egyébként tegyük fel, hogy ügyvéd vagy. Felteszek egy kérdést ügyvédekkel kapcsolatban, és a címkékbe odaírom, hogy "minden ügyvéd buz i". Ez tetszeni fog?

2013. júl. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
Megnézve a magyar autóvezetők morálját, eléggé égető probléma az, hogy rendet kellene vágni közöttük....
2013. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 A kérdező kommentje:
Igen tetszeni fog.Amúgy sem vagyok ügyvéd.Kedves RENDŐR barátom.Igen tudok olvasni...És nagyívben nem érdekel,hogy mi a foglalkozásod,felőlem lehetsz utcaseprő is,mert ha az lennél akkor a seprő cimkére akadnál ki...
2013. júl. 3. 15:20
 20/75 A kérdező kommentje:
Majonéz89-nek még agyat sem osztottak,hogy egy kérdést sem tud megválaszolni...
2013. júl. 3. 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!