Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit szóltok a pintéri két hét...

Mit szóltok a pintéri két hét alatt rend lesz kampányhoz? Most újabb traffipaxosokkal bővül a rendőrség állománya :D

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 sni ***** válasza:
37%
ja, azt nem tudtam, hogy a kérdés lényege a rendőrség szidása, ha tudtam volna, olyan választ adok! :) szemét ávh-s banda, mindennel foglalkoznak, csak azzal nem, amivel kellene! Mocsok besz@ri brigád! :) hirtelen ennyi jutott eszembe, de majd gondolkozok még, nekem ez nem megy zsigerből, annyira nem unalmas az életem!
2013. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
Erről beszéltem sni.
2013. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
20%

sni


Miért, teszi a dolgát? Vidéken teszi a dolgát? Őrzi a rendet? Igen? Azért hívják mindenhova a Szebb Jövőért Polgárőr Egyesületet vagy a Magyar Gárdát, mert teszi a dolgát, őrzi a rendet? 2006-ban löttek ki szemeket a rendőrök? Vertek meg embereket? Ha annyira jó rendőrségünk van, miért utálják ennyien, és miért tartják őket nagyon sokan töketlen, impotens bandának?

2013. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:

2006-ban dobáltak kendőbel eltakart arcú emberek téglát, kavicsot, sörösüveget, betonoszlopot, illetve borogattak-e autót, kukát, kordont?


Aki nem akart balhézni az hazament. Aki ott maradt, az azért maradt ott hogy verekedjen. Akkor meg?

2013. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
20%
És hány rendőrnek verték ki a szemét kaviccsal?
2013. júl. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:

Te is ilyen jó felfogású vagy, mint a kérdező?


Ott maradtak az emberek verekedni. Szerinted mégis a dobáló gyújtogató emberek között még a rendőrnek kell odafigyelni a rendbontók egészségére? Hát persze, sőt, hagyniuk kellett őket szórakozni nem?


De ha cigányok lettek volna akkor ilyesmi vélemények lennének: Miért nem sörétessel lőtték őket halomra stb.

2013. júl. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
És ha a te kocsidat gyújtják fel? Gondolom akkor is a tüntetők lennének a szegény áldozatok.
2013. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
46%

Ezek szerint maradt a kérdés: Hány rendőrnek verték ki a szemét kaviccsal?


Abban a helyzetben jogosan mentek ki az utcára az emberek, a rendőröknek, és a tüntetőknek is be kell tartani törvényeket. A rendőrökre ez fokozottan érvényes, ha meg kell magyarázni, hogy miért, akkor sötétebb vagy, mint gondoltam. A tüntetők megkapták a büntetéseket, a rendőrök közül 1-2-őt megbüntettek, a rendőrkapitány pedig kitüntették. Ennyi a különbség "csak".

2013. júl. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
Én sötét?
2013. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Azt írtam, hogy ha azt meg kell külön magyarázni, hogy a rendőrre miért vonatkozik szigorúbban a törvény, mint egy civilre. Olvass vissza. De válaszolsz nekem arra, hogy hány rendőrnek verték ki a szemét kaviccsal?
2013. júl. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!