Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit szóltok a pintéri két hét...

Mit szóltok a pintéri két hét alatt rend lesz kampányhoz? Most újabb traffipaxosokkal bővül a rendőrség állománya :D

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
Láttad a rendőrt, akinek leszakadt a lába, mert egy betonoszlopot vágtak hozzá? A szeme nyilván kevésnek lett kilőve, mivel sisakot viselnek. Nehogy már még ezért is a rendőr legyen a ge ci!
2013. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
Egyébként szerintem kicsit többet tudok a rendőrök jogairól, mint te.
2013. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, hogy többet tudsz. De éppen ezért nem értem, hogy hogyan tarthatod helyesnek, hogy emberek szemét lőtték ki. Rendőr vagy? Most ezt csak azért kérdezem, mert ha igen, és helyesnek tartod ezt, akkor az egy elég érdekes helyzet...
2013. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
Nem, kommandós vagyok. Bár sokszor dolgozom rendőrökkel együtt.
2013. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
27%
De helyesnek tartod azt, amit csináltak a rendőrök akkor? Vagy jogszerűnek?
2013. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:

Ha a rendőr veszélyeztetve érzi az életét, illetve parancsot kap rá tüzel. Örüljenek, hogy nem éles töltetet kaptak. Abban pedig 100%-ig biztos vagyok, hogy nem szándékosan céloztak szemre.


De a téglát dobáló emberek teljesen jól tették amit tettek igazad van! ... (nem)

2013. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
27%
Szóval te éles töltetet vetettél volna be 2006-ban. Lábra lőhetnek csak, hogy sikerült fejre? Amikor bementek egy kocsmába, kizavartak mindenkit, és végigverték őket? Vagy amikor többször hátba lőttek valakit? De egyébként nem érzed ebben az ellentmondást? De éles lövedékkel gyakorlatilag kivégeztél volna embereket, de az, hogy kavicsokkal vagy téglával dobálták a rendőröket, felháborít. Érdekes egy kettős mérce..
2013. júl. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
Ha téged elkezd kaviccsal dobálni, de úgy, hogy fáj, akkor te is keresgélni fogsz, hogy ugyanakkora kavicsot, nehogy baja essen, vagy hozzávágsz egy jobb egyenessel pihenni küldöd?
2013. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:

*valaki

*egy ugyanakkora kavicsot

2013. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:

Szóval újra:


Ha valaki dobál téged kövekkel, úgy, hogy fáj, kis kaviccsal dobod vissza, vagy behúzol neki egyet?

2013. júl. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!