Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit szóltok a pintéri két hét...

Mit szóltok a pintéri két hét alatt rend lesz kampányhoz? Most újabb traffipaxosokkal bővül a rendőrség állománya :D

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 A kérdező kommentje:
Innentől kezdve anyázáson és offon kívül várom az értelmes válaszokat!Üdv.!
2013. júl. 3. 15:23
 22/75 anonim ***** válasza:
72%
Fú b+... issszonyatosan sötét lehetsz... inkább rádhagyom.
2013. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 A kérdező kommentje:
Anyázás,off kilőve...nagyon köszönöm újabb semmitmondó kommentedet!
2013. júl. 3. 15:27
 24/75 anonim ***** válasza:
77%

Én válaszolnék, ha lenne értelme a kérdésnek.

Pintér nagyon sok mindennel megbukott már, ez nem kérdés. Én fent voltam mikor a tűzoltók, és a rendőrök kifütyülték, és nem engedték szóhoz jutni.

Ha újabb traffipaxosokkal bővül a rendőrség állománya, akkor több rendőr lesz.

Ha utánanéztél volna, akkor tudnád, hogy fix traffipaxokat fognak telepíteni országszerte, és ennek semmi köze nincs a rendőrség állományához. Pont az a cél, hogy ne kelljen a rendőrnek traffizni, hanem automatikus rendszeren működne a fix telepített. Emellett kifejlesztik hozzá a priorálást is, tehát körözésben is néz.

2013. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
90%

A sebességmérésnek és a Pintér ígérgetéseinek pedig nincs köze egymáshoz.

Rend kellene a közlekedésben és a közrendvédelemben is.

2013. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 A kérdező kommentje:

Nos,a válasz ok,a kérdés elírva,traffipaxokkal akart az lenni.

De nem értem miért ilyenekre költenek elsősorban.Közbiztonságban van mit fejlődni egyes településeken.

2013. júl. 3. 21:03
 27/75 A kérdező kommentje:
Mellesleg zebrán is elütnének sok embert ha nem ugranának el előlük az emberek.Én már kétszer megúsztam.Érdekesebb dolgokat csinálnak a belvárosban,mint az autópályákon(keresztbe állnak,hirtelen csak úgy megfordulnak a hídon,simán átmennek a piroson...).Itt egy deka ember nincs.Vagy szarik rá.Vajon fenntartható lenne a rendőrség bírságok nélkül is.vagy megoldanák a közpénzből?
2013. júl. 3. 21:07
 28/75 anonim ***** válasza:

Minden bírságból befolyt összeg megy az államkasszába. Jelenleg azért működik még egyáltalán, mert azt a minimumot sikerül a fenntartásra költeni.

Ha mindenki betartaná a közlekedési szabályokat, akkor valószínűleg nem sok bevétel lenne, de jutna több idő a bűnfelderítésre.

A fix traffipaxok egyébként közbiztonsági célt is szolgálnak.

2013. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 A kérdező kommentje:
Sajnos a bűnfelderítésben nem csak a piti dolgokban van mit fejlődeni.Az ilyen pintér félékkel kellene kezdeni a vizsgálatot....
2013. júl. 4. 06:48
 30/75 A kérdező kommentje:
Valami ilyen választ vártam,de eddig rendőrállam cimkén akadt meg mindekinek a szeme.LOl.
2013. júl. 4. 11:21
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!