Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Oltás nélkül nem mehetek majd...

Oltás nélkül nem mehetek majd az osztályommal kirándulni, táborokba, stb? 16L

Figyelt kérdés
Nem szeretném beadatni, félek tőle, és anyu is a nem mellett van, de a kolis nevelőnk egyfolytában mondogatja hogy mostmár lehet jelentkezni, meg hogy legyünk felelősségteljesek, meg hasonlók.. Ma láttam egy beszélgetést egy csoportban, hogy a 16 éven feletti emberek oltás nélkül, felejtsék el a nyarat(mármint a strand, táborok, kirándulások, mozi meg ezen részét)... Én meg így, mi?! Most ez tényleg így lesz? Nem mehetek majd az osztályommal, és kimaradok "mindenből" ha nem oltatom be magam? Konkrétan úgyérzem magam mint akit egyik oldalról rákényszerítenenek, másik oldalról szép szóval akarnak noszogatni..

2021. máj. 7. 12:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
28%

Inkább az a felelősségteljes, aki nem nyomatja magába ezt a kísérleti szart, főleg nem a fiatalkorúakba, mert fogalma nincs senkinek róla mit okoz 5-10-15 év múlva, és a 16-18 éveseket pont az élesbe sosem próbált mRNS vakcinával oltanák. Az ilyen nevelőket pedig börtönbe zárnám akik zsarolják a tanulókat.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nagyon valószínű, hogy nem mehetsz majd sehova. Lehet jobban jársz ha ezt a nyarat kihagyod hogy legyen még vagy 80 nyarad, bár ahogy a dolgok állnak lehet sosem fejezik be ezt a kamuáradatot.

2021. máj. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
23%
Gyerekek, ezer dolgot lehet csinálni a nácikártya nélkül is.
2021. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell félni az oltástól. A világ legelismertebb tudósai csinálták őket korszerű technológiákkal (mRNS különösen). Aki ilyen baromságokat mond, hogy az mRNS veszélyes meg ezt-azt okoz 5-10-15 év múlva, annak halvány lila fingja sincs arról, hogy mi az az mRNS, arról meg főleg nem, hogy hogyan működik az mRNS alapú vakcina.


Aki nem oltatja be magát, az ne is menjen közösségbe, ne veszélyeztesse a többieket.

2021. máj. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
60%
"Aki nem oltatja be magát, az ne is menjen közösségbe, ne veszélyeztesse a többieket." - Fordítva, aki nincs oltva, azt veszélyeztetik az oltottak, akik már védettek, enyhébb tüneteik lesznek, vagy nem is lesznek tüneteik, az oltatlanok magukat veszélyeztetik, ha tömegbe mennek oltottak közé.
2021. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 A kérdező kommentje:

Az elsőnek üzenem hogy szánalmas lépés volt ez, eleve felettem ítélkezni sincs semmi jogod,de hogy anyát is a szádraveszed.. Takarodj innen.

A másodikkal egyetértek, nemtudni hogy kinek higyjen az ember annyifélét mondanak.

A harmadiknak, nem azt mondtam hogy ezek nélkül nincs élet, csak azt hogy igenis nagyon hiányoznának, és rossz lenne ha kimaradnék egy ilyen dolog miatt.

A négyes pedig- te miről beszélsz? Ugyanúgy elkaphatod, és továbbadhatod ha bevagy oltva, ha nem, semmi értelme ennek a korlátozásban lévő megkülönböztetésnek, hisz az oltás nem véd, csak enyhít.

2021. máj. 7. 12:48
 6/77 anonim ***** válasza:
66%
Minek oltják egyáltalán szerencsétleneket? Oltsák be az időseket meg akik veszélyben vannak, hány 16-18 éves halt meg ebbe eddig itthon? 1 kezemen megszámolhatnám szerintem, nekik is gondolom annyi betegségük volt mellette mint égen a csillag. Egy olyan járvány ellen erőltetnek mindenkire indokolatlan kockázatot, amit ha nem adná be lépten nyomon róla a reklámot a FB, nem folyna a csapból is ez és nem kéne maszkban rohadni (már aki megteszi, én nem, max a boltban) akkor észre se venné az emberek 80-90%a hogy van egyáltalán.
2021. máj. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
59%
Jól látod, nem mehetsz. Ne hallgass anyádra. Nézd meg a többieket, akik beoltatták magukat, nyilván semmi bajuk. És mehetnek bárhová.
2021. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 Molyember ***** válasza:
40%

Ötös, ez igaz, a végeredmény ugyanaz. Ha nem akarjuk újra szétterhelni a kórházakat, akkor az oltatlanok ki se lépjenek a lakásukból. Tényleg elmondták már ezerszer, leírták már ezerszer, hogy mi ez az oltás, hogyan működik, és hogy mi ez a covid, és hogyan gyilkol. Aki ezek után még ott tart, mint a kettes, az tényleg ne menjen emberek közé, mert ha olyan buta, hogy tényleg elhiszi, amiket írt, akkor más dolgokra is képes.

Kérdező, valószínűleg ez lesz a helyzet. Nem győzködlek, a babonás félelmed úgyis erősebb lesz minden érvnél, de azt tudnod kell, hogy ha elutasítod a vakcinát, ráadásul az elérhető legjobbat, akkor otthon maradsz. Ez van.

2021. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
43%

"Inkább az a felelősségteljes, aki nem nyomatja magába ezt a kísérleti szart"


Még mindig pattintott követ csinálnál, ha nem lennének tökös emberek akik mernek haladni.

2021. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
30%
Jó ég, én szégyenlem magam néhány válaszoló helyett. Nézze meg a többieket.. jó, akkor én holnapra összedobok 1 vakcinát, adasd be, az is ugyan úgy össze lenne csapva mint ezek . Az, hogy nem nyír ki másnapra vagy egy hét múlva az nagyon nem azt jelenti hogy nem jön majd elő pár gond tőle évek, évtizedek múlva, amikor már azt sem tudják majd mi volt 2021ben. Főleg hogy mit okozhat egy fejlődő szervezetnél. Persze ha meghal valaki utána az biztos nem az oltástól van, de ha valaki 90 évesen 6 féle egyenként is halálos betegség mellett még koronát is kap aztán meghal az csak a koronától lehetett.
2021. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!