Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Oltás nélkül nem mehetek majd...

Oltás nélkül nem mehetek majd az osztályommal kirándulni, táborokba, stb? 16L

Figyelt kérdés
Nem szeretném beadatni, félek tőle, és anyu is a nem mellett van, de a kolis nevelőnk egyfolytában mondogatja hogy mostmár lehet jelentkezni, meg hogy legyünk felelősségteljesek, meg hasonlók.. Ma láttam egy beszélgetést egy csoportban, hogy a 16 éven feletti emberek oltás nélkül, felejtsék el a nyarat(mármint a strand, táborok, kirándulások, mozi meg ezen részét)... Én meg így, mi?! Most ez tényleg így lesz? Nem mehetek majd az osztályommal, és kimaradok "mindenből" ha nem oltatom be magam? Konkrétan úgyérzem magam mint akit egyik oldalról rákényszerítenenek, másik oldalról szép szóval akarnak noszogatni..

2021. máj. 7. 12:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
10%

21

A 19-es még a 3 dimenziós gondolkodást is csak tanulja. Ő még a kísérleti nyúl szintjét se érte el.

2021. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
65%

"Aki nem oltatja be magát, az ne is menjen közösségbe, ne veszélyeztesse a többieket."

Kiket, akik be vannak oltva? Tehát szerinted a vakcina hatástalan, nem véd meg az oltatlanoktól.

2021. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 A kérdező kommentje:
A vakcinakat akartam írni*
2021. máj. 7. 13:17
 24/77 anonim ***** válasza:
94%
Mindenkinek szabad döntése, hogy bevállalja-e az oltást, nekem mindegy, a nyomást nem az itteni felhasználók helyezik az emberekre, hanem a kormányzat döntései, és természetesen ne azért oltasson valaki, hogy mehessen kocsmázni, vagy tudom is én. Minden oltásnak megvannak a kockázatai, de a kérdező korosztályára vonatkozó adatok jelenleg csak az egyik oltásról állnak rendelkezésre. Ez nem jelenti azt, hogy mindenkinek csak az a jó, de a többiről egyelőre nincsenek ilyen információk. Joga van nem oltatni a fiataloknak is, ha kétségeik vannak, de jelenleg több dolog csak oltottként elérhető, ami szerintem nem feltétlenül logikus minden tekintetben, de ez van.
2021. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
86%

24

Folyamatos az ellentmondás a paranoid bolondok hablatyolásában.

Ez is az egyik ismérvük.

2021. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 Molyember ***** válasza:
56%
Na, 20-as, senki sem gyakorolt rá nyomást. Azt kérdezte, hogy tényleg nem mehet-e majd sehova a nyáron, mi meg írtuk, hogy bizony nem mehet. Én be vagyok oltva, a családom szintén, az én biztonságérzetemen semmit sem változtat, hogy ő oltott-e, vagy sem. Az a jó az oltásban, hogy ha már védett az ember, akkor nyugodtan tud mosolyogni a rettegők vergődésén. Mert a megtelt kórházak és a napi 100-200 halott nem számít, de az oltás aztán marha veszélyes. :)
2021. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
83%
"Kitudja milyen hatással lesz ez rám pár évtized múlva" - Semmilyen, ha bármi mellékhatás jelentkezik, az most fog jelentkezni, nem lappang évtizedekig.
2021. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
14%
29, de ezek a nagyokosok értenek hozzá, nem is értem miért nem tudósok, miért itt osztják az észt :D
2021. máj. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
42%

30-as

Nagyon korlátolt aggyal kell rendelkezned, ahhoz hogy azt higgyed, hogy az önálló döntéshez csak tudósoknak van joguk, illetve képességük. Az a tény, hogy te csak robotként, a megfelelő intézmény utasításait követve vagy képes leélni az életed az a te dolgod.

Ennek fényében csak remélni tudom, hogy amit írtam fel tudod fogni, és nem feleslegesen pazarlom rád az időt.

2021. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 anonim ***** válasza:
23%
Nem csak a kormany gyakorol nyomast, hanem a hiszterizalt tarsadalom is, de a legfelhaboritobbak az olyan emberek, mint a 29es, aki felelosseg nelkul ki meri jelenteni, hogy semmilyen hosszutavu mellekhatasra nem kell szamitani. Ezek jellemzoen olyan emberek, akik olvastak valamelyik jarvanymediaban, hogy az mRNS lebomlik, igy nem is lehet hosszutavu mellekhatasa, mikozben fogalmuk nincsen sem az immunrendszer legalapvetobb mechanizmusairol, sem az immunologia ertelemben vett nem kivanatos hosszutavu mellekhatasokrol, sem pedig azok esetleges kialakulasanak modjarol. Nem is ertem, honnan veszik a batorsagot az ilyen kijelentesekhez. Legalabb akkor visszafoghatnak magukat, amikor egy gyerekrol van szo.
2021. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!