Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Oltás nélkül nem mehetek majd...

Oltás nélkül nem mehetek majd az osztályommal kirándulni, táborokba, stb? 16L

Figyelt kérdés
Nem szeretném beadatni, félek tőle, és anyu is a nem mellett van, de a kolis nevelőnk egyfolytában mondogatja hogy mostmár lehet jelentkezni, meg hogy legyünk felelősségteljesek, meg hasonlók.. Ma láttam egy beszélgetést egy csoportban, hogy a 16 éven feletti emberek oltás nélkül, felejtsék el a nyarat(mármint a strand, táborok, kirándulások, mozi meg ezen részét)... Én meg így, mi?! Most ez tényleg így lesz? Nem mehetek majd az osztályommal, és kimaradok "mindenből" ha nem oltatom be magam? Konkrétan úgyérzem magam mint akit egyik oldalról rákényszerítenenek, másik oldalról szép szóval akarnak noszogatni..

2021. máj. 7. 12:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim ***** válasza:
100%
#60 Egyelőre még minden 18 év alattira vonatkozik.
2021. máj. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/77 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, ugye tudod, hogy ezeket a vakcinákat nem a semmiből hozták létre, hanem meglévő alapokra olyan laborok, amiknek a vakcináit az elmúlt 16 évedben is kaptad? Azt is tudnod kell, hogy nem ez az első komolyabb koronavírus, tehát nem egy teljesen ismeretlen vírus ellen álltak neki oltást csinálni.

Minden vakcinának vannak veszélyei, még pl az MMR-nak, amiből 30 éve kötelezően minden gyerek kap kettőt, de ezek a veszélyek eltörpülnek amellett, ami az alternatíva.


De ne hallgass semmilyen névtelen, arctalan emberre, akár pozitív, akár negatív véleménnyel van itt! Ne hallgass a szüleidre sem, hiszen nem orvosok! Hívd fel a háziorvosod és beszéld meg vele! Olvasd utána hiteles forrásokból pl WHO!

2021. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
32%

62-es... [link]

itt már a hatodik cikknyi oltásáldozat történet van.olvasd végig mindet azt javaslom utána alkoss véleményt.

2021. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
33%
Ma éjfélig regisztrálhatsz. Ezután még megbeszélheted a szüleiddel és ha úgy döntötök később foglalhatsz a pfizerre időpontot.
2021. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
85%
63 írjak én is ilyen oldalt, ahova random beírom, hogy K. Jánosné (82) belehalt az oltásba? Szánalmasak vagytok.
2021. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 anonim ***** válasza:
81%
63, ja pont ilyen fæszságok és félretájékoztatások miatt olvassa a who vagy más HITELES forrás oldalát és beszéljen a házi gyermekorvosával!
2021. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/77 anonim ***** válasza:
82%

Komolyan fizikai fájdalom azt a sok hülyét olvasni amit a 63as belinkelt...


Megkapja a covidot a barom, erre azt hisz, hogy az oltástól van tüdőgyulladása.


Meg az állítólagos megkapta az oltást és azonnal összeesett és meghalt sztori. Baszki, ezt hogy képesek egyesek elhinni? Irgalmatlan, hogy mennyi kretén állat jár közöttünk.

2021. máj. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 anonim ***** válasza:
72%

#64


A HVG azért ilyen irányú elfogultsáért nem vádolható:


Az idei Magyar Laposföld Társaság várható díjazottjai:


Gődény György, Lenkei Gábor, Pócs Alfréd és Tamasi József, az "Orvosok a tisztánlátásért" szervezet prominensei.


Érdemes az alapítók hátterének utánanézni mielőtt ezt a cikket linkeled.

2021. máj. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/77 kretens ***** válasza:
64%
Ha valaki beoltatja magát előtte aláirja hogy önként vállalta.Sem a gyártó sem az adott kormány aki engedélyezteti szintén nem vállal felelősséget az esetleges mellékhatásokért.Az egyik ismert válasz erre az hogy nem volt elegendő idő tesztelésre hanem ez egy szükségmegoldás volt gyorsan kellett cselekedni.A teszt végül is most a jelenben folyik mégpedig azokon akik beadatták maguknak.Én úgy vagyok vele hogy kivárom ezt az évet és ha addig bebizonyosodik hogy valóban segit az oltás akkor én is beadatom.
2021. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 anonim ***** válasza:
66%

Az a helyzet kérdező, hogy senki sem tud semmit. Sokszor orvos ismerősök sem, ha azt kérdezed, hogy melyik a.legjobb vakcina. A válaszolók nem értenek hozzá (én sem) és érzelmi alapon válaszolnak. Az első vakcinákat novemberben kezdték tesztelni, ennyi adatunk van. Normál esetben ennél hosszabb lenne az utókövetés. A döntés, amit meg kell hoznod, hogy a covidtól, vagy a vakcinától félsz-e jobban. Utóhatása a covidnak is lehet bőven, bár fiataloknál kicsi az esélye.


Én oltattam, mert a covidtól féltem jobban, de arról, hogy igazam volt-e, kb jövő ilyenkor lehet majd beszélgetni. Szerintem se rá se lebeszélni sem korrekt senkit. Én senkinek sem mondom, hogy oltasson, mert ha vérrögöt kap, akkor az én hibám. Le sem beszélek senkit, még kínairól sem, mert ha elkapja, akkor az lesz az én hibám. Sajnos ez az első nagy döntés amit meg kell hoznod, mert nem a tanárodnak, vagy anyukádnak lesz baja, ha rosszul döntesz, hanem neked.

2021. máj. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!