Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Tehetek feljelentést azért,...

Tehetek feljelentést azért, mert visszaéltek Badoo-n a fotóimmal, adataimmal? Foglalkoznak az ilyen ügyekkel?

Figyelt kérdés
2021. szept. 27. 15:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 A kérdező kommentje:
Olyan is írhat nyugodtan, akinek van ilyen jellegű tapasztalata
2021. szept. 27. 17:57
 12/72 anonim ***** válasza:
A Badoo köteles együttműködni, de ha a rendőrségnek kiadott ip cím(amivel regisztrálták az adott profilt) lenyomozhatatlan, akkor nem tudnak kit megbüntetni, így ebben az esetben is "csak" annyit érhetsz el, hogy töröltetik azt a regisztrációt. Kivéve, ha pl. egy óvatlan ismerősöd poénból hozta létre, akkor meg tudják találni és felelősségre tudják vonni.
2021. szept. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne egy ip cím lenyomozhatatlan?
2021. szept. 27. 18:14
 14/72 A kérdező kommentje:
És ha esetleg idő közben már törölték a profilt?
2021. szept. 27. 18:15
 15/72 anonim ***** válasza:
68%

Azèrt Nyuszicsibe mert ha dinamikus IP cím van akkor csak kihúzom a routert majd vissza és máris másik IP címem van. Sőt ha proxyról vagyok akkor a világ másik feléről netezek látszólag.

Neked fogalmad sincs mi az az IP cím és nem hiszed el hogy nem lehet visszakeresni. De kérdésedre válaszolva BÁRMIÉRT tehetsz feljelentést csak éppen értelmetlen. Hiába nem hiszed el akkor is ez van.

2021. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
66%

13-as: egy IP cím nem jelent sokat, az csak egy körülbelüli adat, emellett rendetegen nem fix, hanem dinamikus IP-t használnak.

Az IP alapján ugyan meg lehet találni azt, hogy honnan használták az oldalt, de rengeteg lehetöség van arra, hogy ez ne legyen visszakövethetö, sajnos.

2021. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 A kérdező kommentje:

Képzeld tudom mi az az IP, és ha nem dinamikus és nem is proxyról használták, akkor lenyomozható.


Kérdés mi van akkor ha törölve lett a profil?

2021. szept. 27. 18:26
 18/72 anonim ***** válasza:
52%

Érdekes hogy csak azokat a válaszokat tartod hasznosnak amiben az van hogy igen vissza lehet keresni és tegyél feljelentést.

Gondolom fix IP címről csináltak fake profilt és valószínűleg ellopták a férjed adatait hogy valaki az ő nevében ismerkedjen valami tàrskeresőn.

Még véletlen sem saját magától regisztrált be és ismerkedett...

Értem én persze.

2021. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
47%
18-as: valahol lemaradtam, mert az ő adatairól volt szó, a férj szót sehol nem láttam.
2021. szept. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
0%

#19-es itt a másik kérdése.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

A férje regisztrált valami társkeresőre, be lebukott, jött a duma hogy nem is ő volt, ott sem volt, ellopták az adatait stb.

Nem tudja feldolgozni és nem hiszi el hogy nem lehet visszakeresni...

2021. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!