Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nettó 172 000 Ft-bol mennyi...

Nettó 172 000 Ft-bol mennyi rokontartast állapítanak meg? Én is kérhetek pl. egészségügyi okokra hivatkozva egy bizonyos összeget?

Figyelt kérdés
(Amit összevesznek a másik fél által a kérdés reggel is lesz ebből egy végeredmény vagy semmit se érdemes kérnem vagy ez hogy megy?)
2022. szept. 7. 05:14
 51/91 anonim ***** válasza:
Engem a saját anyám perelt rokontartásra. Hosszúmenet volt Hogy megkapta-e? Nos, a kérdés nyitott marad, amíg nem konkretizálsz.
2022. szept. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 A kérdező kommentje:

Még mindig nem általános megállapítási kulcs a kérdés. És még nekem nem megy az értő olvasás...


De ahhoz képest hogy nincs kulcs elég sokat írtál. Kár hogy magát a témát nem érted.

2022. szept. 7. 13:07
 53/91 anonim ***** válasza:
100%
De.. Mindenki érti. Kuncsorognál ingyen pénzért..
2022. szept. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/91 A kérdező kommentje:
51 attól függ hogy megkapta e hogy én itt mit válaszolok?
2022. szept. 7. 13:15
 55/91 A kérdező kommentje:
53 csak annak egyértelmű így aki osszekever engem kérdező pár okoskodó valaszoloval. Pedig ott van az írások fölött hogy kérdező vagy válaszoló írta e, csak el kéne olvasni.
2022. szept. 7. 13:16
 56/91 anonim ***** válasza:
Uh, értelmezni sem tudsz. Ha leírod a konkrétumot, segítek, hogy elindulj-e benne, vagy hagyd. Ugyanis én végigmentem rajta. De az eredményt a semmiért nem fogom elmondani. Valamit valamiért. Én benne voltam. Első kézből tudom a dolgokat.
2022. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/91 A kérdező kommentje:
Értelmetlen mert más a két ügy
2022. szept. 7. 13:44
 58/91 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy mas? A hozzaszolo sem írt semmi konkrétumot.
2022. szept. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 anonim ***** válasza:
100%

😂😂 Dobálózol itt a szövegértésen, mikor egy szöveget sem vagy képes normálisan megfogalmazni.. 😂🤦‍♀️


(Amit összevesznek a másik fél által a kérdés reggel is lesz ebből egy végeredmény vagy semmit se érdemes kérnem vagy ez hogy megy?)

2022. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/91 anonim ***** válasza:
Áh, nagyon jó ez a nő. 😁 Nemsoká online órám van, remélem meglesz még a kérdés.
2022. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!