Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nettó 172 000 Ft-bol mennyi...

Nettó 172 000 Ft-bol mennyi rokontartast állapítanak meg? Én is kérhetek pl. egészségügyi okokra hivatkozva egy bizonyos összeget?

Figyelt kérdés
(Amit összevesznek a másik fél által a kérdés reggel is lesz ebből egy végeredmény vagy semmit se érdemes kérnem vagy ez hogy megy?)
2022. szept. 7. 05:14
 81/91 anonim ***** válasza:

B+.... Komolyan nehéz lenne valami információt adni? Amúgy tényleg ilyen hülye vagy, hogy nem vagy képes ertelmezni a mondatokat?

Tegyük fel a rokon, aki be akar perelni, az anyad. Ha NEKED van egy kiskorú gyereked, máris veszett az ügye, mert a TE GYEREKED előnyt élvez anyuddal szemben. PELDA VOLT. PELDA.

2022. szept. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim ***** válasza:

Istenem.. Te most tényleg ennyire gyépés vagy, vagy csak játszod magad?

Mivel bizonyítod? Számlákkal te idióta..

Rezsi számla, minden bolti számlát be kell mutatni..


Az érdemtelen akkor van, ha a szülő mondjuk nem nevelt, sosem fizetett gyerektartást, nem tartotta sosem a kapcsolatot, ha x éve nem tartja a kapcsolatot ect.

Ha a te megélhetésedet veszélyeztetné. Érted?

2022. szept. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 A kérdező kommentje:

172-bol nem tudok rezsit fizetni így nincsen rezsi számlám.

A bolti számlákat eldobom akkor kezdjem el gyűjteni?

Én megélhetésemet ez a 172 ezer Ft is veszélyezteti akkor ez se jár?

2022. szept. 7. 17:48
 84/91 anonim ***** válasza:
Minden kiadásodról tegyél el minden számlát
2022. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 A kérdező kommentje:
De nem az a cél hogy semmit se vonjanak le hanem hogy ha azt mondom hogy tízezret adok akkor azt mondják hogy az oké, ez így akkor nem megy?
2022. szept. 7. 18:14
 86/91 anonim ***** válasza:

Nem fogják mondani, mert ennyi keresetre nem ítélnek meg rokontartást. Ha annyira attól félsz, hogy mégis, akkor add oda magadtól a 10est. Per nélkül.

De én már csak azért is kicsesznék a kedves pénzéhes rokonnal. Adja be a kérelmet, nem kap semmit úgysem, cserébe viszont még a perköltséget is fizetheti.

(Persze, ha nem érdemtelen, öreg, magát ellátni képtelen rokonról van szó, akivel jóban is vagyok)

2022. szept. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nincs rezsiszámlád? Hol laksz, kivel? Miért nem írod le a konkrét helyzeted? Vagy anyád fenyeget, hogy adj be a közösbe, te meg nem akarsz és eltartatod magad? És így akarja behajtani? Akkor meg is értem. Az életnek ára van.
2022. szept. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 A kérdező kommentje:
Keress ennyit és majd megérted miért nincs rezsiszamlám.
2022. szept. 8. 08:53
 89/91 anonim ***** válasza:
Reménytelen vagy. És szánalmas. Viszlát!
2022. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 A kérdező kommentje:
Érdekes amúg ahogy kiderül mekkora trollok vagytok, amíg azt hittétek hogy én kérek én voltam az élősködő, de miután kiderült hogy tőlem kérnek ugyanúgy én lettem az élősködő. Képesek vagytok még a saját gondolatmeneteteket is feláldozni csak hogy trollkodhassatok.
2022. szept. 8. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!