Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nettó 172 000 Ft-bol mennyi...

Nettó 172 000 Ft-bol mennyi rokontartast állapítanak meg? Én is kérhetek pl. egészségügyi okokra hivatkozva egy bizonyos összeget?

Figyelt kérdés
(Amit összevesznek a másik fél által a kérdés reggel is lesz ebből egy végeredmény vagy semmit se érdemes kérnem vagy ez hogy megy?)
2022. szept. 7. 05:14
 71/91 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked van egy rokonod, aki 172 ezret keres, attól mennyit vonnak le, ha perled. Ez a kérdésed. Nincs ilyen a googleban, ugyanis minden helyzet egyénre szabott. Lehet 10 ezret vonnak, ha jogosak az igenyeid, lehet 30at. Ennyi.
2022. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/91 A kérdező kommentje:
Hát végül is mondhatod hogy saját magam rokona vagyok Ami genetikailag igaz is de szerintem még ez még mindig bőven a trollkodás kategória.
2022. szept. 7. 16:44
 73/91 anonim ***** válasza:
Komolyan 8 oldalon keresztül trollkodsz? Téged akarnak kötelezni, hogy fizess valakinek? Hát sok sikert neki. Nyugi, nem kell fizetned, ha érdemtelen rá.
2022. szept. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/91 A kérdező kommentje:

Csak ti trollkodtok, ti kimerítitek ki a trollkodás fogalmát.


Erdemtelenségről szintén nem volt szó Ez megint csak trollkodás ha ez irányba viszed el a témát ami szinten nem volt szó.


Olvasd már el a törvényt, szó nincs arról hogy ne lenne kötelező a rokon tartás ha ez igaz lenne akkor egyáltalán nem is volna benne a törvényben mert olyasmit nem iktatnak be törvénybe ami nem kötelező.

2022. szept. 7. 16:48
 75/91 anonim ***** válasza:
Kerdezo, totál hülye vagy, hogy őszinte legyek. Mi a jó ég lett volna olyan nehéz abban, hogy kinyogd az elején, téged akar valaki rokontartasert perelni. Nem, továbbra is kb esélytelen, hogy ekkora jövedelemre megítéljék. Van még kérdés?
2022. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/91 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy hogy valakit perelnek vagy valaki perel attól ez még egy per és a kimenetele is ugyanaz. Mégis hogy lehetne egy pernek kétféle kimenetele csak azért mert két fél van benne? Egy nem is lehetne.
2022. szept. 7. 16:56
 77/91 A kérdező kommentje:
Tételezzük fel hogy igazat írtok bár ennyi trollkodás után szerintem inkább ez az esélytelen de tételezzük fel hogy igen. Olyat nem lehet csinálni hogy megmondom a bíróságnak elején hogy 10000 et fizetek és akkor ők annyit megitélnek és kész? Nem szeretnék egy olyat hogy mondjuk hogy trollok vagytok és hülyeséget mondtok és húszezret ítélnek meg és akkor még utána én mászkálok azért hogy azt tíz legyen, jobb lenne egy füst alatt lezavarni.
2022. szept. 7. 16:59
 78/91 anonim ***** válasza:

🤦‍♀️ Az érdemtelen tudod mit jelent? Érted milyen esetben nem ítélik meg a rokontartást?

172 ezerből biztosan nem fognak semmire sem kötelezni, még akkor sem ha érdemesnek tartják a rokont aki perel tartásért, mivel 172 ezerből nehéz amúgy is megélni.

Ha a te megélhetésed forog kockán nem fognak semmire sem kötelezni.

Viszont neked kell bizonyítanod, hogy nehezen jössz ki a fizetésedből.


8 oldalt megspóroltál volna, megannyi hülyeséget, ha az elején normálisan leírod a helyzetet.

2022. szept. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/91 anonim ***** válasza:

Akkor fussunk neki utoljára:

1, Minden eset más.

2, Miután NULLA információt adtál meg -ki akar perelni, neki mennyi jövedelme van, neked mennyi kiadásod van, van e kiskorú gyereked, stb - mindenki csak valószínűsíteni tudja azt, amire a legnagyobb esély van és ez az, hogy NEM kell majd fizetni, mert a megadott jövedelem elég alacsony.

3, Bármilyen összeget felajanlhatsz önként.

2022. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/91 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy mit jelent az érdemtelen ha itt nem áll fent. Ezt a fogalmat csak a trollok keverték ide.

A helyzetet teljesen világosan írtam le csak ti kavartok mindenféle.

Azt hogyan kell bizonyítani hogy 172 ezerből nem jövök ki? Vigyem be a bíróságra a Tesco reklamujsagot?

Szo sincs nulla inforol ha kiskorú akkor nem rokontartás hanem tartásdíj. A többit pedig amit most kérdezel trollkodás helyett megkerdezhetteted volna S akkor nem megy el ennyi idő hülyeségekre

2022. szept. 7. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!