Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Nettó 172 000 Ft-bol mennyi...

Nettó 172 000 Ft-bol mennyi rokontartast állapítanak meg? Én is kérhetek pl. egészségügyi okokra hivatkozva egy bizonyos összeget?

Figyelt kérdés
(Amit összevesznek a másik fél által a kérdés reggel is lesz ebből egy végeredmény vagy semmit se érdemes kérnem vagy ez hogy megy?)
2022. szept. 7. 05:14
 61/91 A kérdező kommentje:
58 hát ha neked az anyja nem elég konkrétum...
2022. szept. 7. 14:07
 62/91 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nem, nem elég konkrétum. Ugyanis nem tudni, hogy az anyja hány éves, milyen jövedelme van, milyenek a lakaskorulmenyei, van e férje, a hozzaszolonak van e testvére, milyen a viszony az anya és a gyereke között, stb. Magyarán SEMMI konkrétumot nem tudunk.
2022. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 A kérdező kommentje:

Teljesen mindegy ha a másik példának köze sincs senkinek az anyjához.


A tartási kötelezettségnek pedig végképp nincs köze a viszonyhoz akkor se hogyha nem az anyjáról van szó. A tartási kötelezettségnek nem a viszony az alapja.


Annak pedig hogy mi alapján dönt a bíróság végképp nincs köze ahhoz hogy kinek mi van az anyjával.

2022. szept. 7. 16:24
 64/91 anonim ***** válasza:
100%

" A tartási kötelezettségnek nem a viszony az alapja."


Khm...De. Mert ha 20 éve nem beszél az anyjával, mert az kivágta otthonról 18 évesen, akkor nem fog a bíróság semmit megitelni. De tudod mit? Pereld be a rokonod. Ha szerencséd van, eleve elutasitjak a beadványt. Ha nincs, akkor majd fizetheted a perkoltseget

2022. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 A kérdező kommentje:
Ez viszont így tényleg túl kevés információ. Minimum mondd azt meg hogy melyik rokonomat pereljem be mert ezt így most vaktába hogy azt se tudom kit mégis hogyan!??
2022. szept. 7. 16:29
 66/91 anonim ***** válasza:
Ah, nem mondod? Az összes rokonod jövedelme 172e? Azt hittem már kineztel valakit.
2022. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 A kérdező kommentje:
Nálunk ez nem téma egyik rokonom jövedelmét se tudom.
2022. szept. 7. 16:33
 68/91 A kérdező kommentje:
Nálatok ez így megy hogy nyilván van tartva hogy melyik rokon mennyit keres?
2022. szept. 7. 16:34
 69/91 anonim ***** válasza:
Akkor honnan vetted a 172e-t?
2022. szept. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 A kérdező kommentje:

Én keresek annyit a saját fizetésemet csak tudom.

Ja hogy te azt akarod hogy saját magamat pereljem be rokontartásért.

Úgy látszik hogy itt az őrület már teljes mértékben elszabadult.

2022. szept. 7. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!