Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek ha válás előtt a...

Mit tehetek ha válás előtt a férjem minden vagyonát átíratja másra?

Figyelt kérdés

Nehéz válás előtt állok forrongó indulatokkal, bosszúval, játszmákkal.

A ház csak a férjem nevén van én arányaiban jóval kevesebbet pótoltam bele mint ő. Viszont a vállalkozása elindításához én adtam milliókat, amit szépen megfialtatott, tehát befuttatta a vállalkozását, ami szintén csak az ő nevén van.Ez már a házasság alatt történt.

Most válunk, de nem tudunk megegyezni. A házat esze ágában sincs eladni, de kp-ban kifizetni nem tud. Azt is mondta hogy minden ami a nevén van átíratja másra és papíron nem lesz semmije így mehetek ahova akarok.

Ő dolgozik én csak félállásban tudnék, mert a nagyobbik gyerekért 12:30-ra kell menni a suliba(autista)így nagyon nehéz munkát szerezni. Függök tőle anyagilag, bármennyire nem akarnék.

2 gyermek van. Házasság kezdete óta külön kasszán vagyunk. Ami úgy néz ki hogy az enyém a jóval kevesebb "máról holnapra valamennyi kevés van a számlán", az övén milliók.

Ki tud teljesen forgatni? Mit tudok tenni?



2022. okt. 2. 21:53
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
73%
36 ha visszaolvastál volna, akkor látod, hogy nem volt különvagyona, szóval hülyeséget írsz
2022. okt. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Es az hogy beteg gyereket nevelsz, ez sztem ad vmi pluszt nem?
2022. dec. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

"Már 6 éves házasok voltunk amikor a házat vettük, amiben jelenleg lakunk. Házasságban szerzett vagyonból, nem különvagyonból."


Így nagyon egyszerű a helyzet. A ház közös. A férjed meg egy lehuzós kötsög.

Minél hamarabb add be a válást és keress ügyvédet.

2022. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!