Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Lopásnak számít, ha az igazgat...

Lopásnak számít, ha az igazgatónő elvette a telefonom és nem adta vissza 3napja?

Figyelt kérdés
ha az igazgatónő elvette a telefonom és nem adta vissza 3napja?
2011. márc. 6. 08:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy elveszi a mobilodat és mondjuk nap végén adja oda, de ez már szerintem kicsit röhejes, hogy 3 napig magánál tartja. Miért nem kérted eddig vissza? Csak nem azt várod, hogy ő keres meg, hogy visszaadja? Arra játszik, hogy te futkozz utána és kérj bocsánatot. Ha jól tudom most neked szerdán lesz csak suli, addig azért ne legyen nála a telód, hívassad fel a szüleiddel a tanárt.
2011. márc. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
50%
Vissza fogja adni,csak először megnézi ő is a szexvideókat,amit az órán lesegettél ! :D
2011. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
52%
03.47 -nek én meg visszaadnám , de duplán.
2011. márc. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Elvette? Miért adtad oda neki?
2011. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
A kérdésed feltevése óta eltelt 6 nap. Van valami fejlemény ?
2011. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Igen van a telefont HTC Desiromat visszaadta de úgy tűnik használta mert lemerült:/
2011. márc. 13. 02:00
 37/38 anonim ***** válasza:

Ha használta, azt vissza tudod keresni. De elmondanám neked, hogy az enyém használat nélkül is le szokott merülni.

Valószinű a tiéd is. Remélem tanultál az esetből és nem fog előfordulni többet. Egyébként a munkahelyen sem nézik jó szemmel, ha a munka helyett az ember a telefonjával játszadozik.

2011. márc. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

OFF:

OMG... HTC Desire?


1 nap alatt lemerül. Ha reggel lehúzom töltőről és használom, akkor este már töltőre kell tennem...

Használat nélkül kb 2-3 napot adnék neki - de még nem próbáltam...


ON:

Amúgy csak akkor kobozhatja el a tanár (az igazgató is tanár, ha éppen tanít), ha zavarod az órát vele... mondjuk telefonálsz vagy hangosan játszol...


Ha nem figyelsz és csendben vagy, akkor max tanári intésben részesíthet vagy lekísérhet az igazgatóiba személyes konzultációra, de véleményem szerint a passzivitást nem lehet így büntetni... arra ott van a következő óra és lehet feleltetni vagy ZH.


És ha el is kobozza (elvenni nem lehet csak elkérni), KÖTELES az óra végén visszaadni!

2011. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!