Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » SOS.2 nap múlva lesz nekem...

SOS.2 nap múlva lesz nekem forgalmi vizsgám. De az oktatóm bejelentette, hogy ha nem "borítékolok el 40ezret" esélytelen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

most mivel célozgatott rá régebben is,ezért diktafonnal jártam oktatásra.Ez a felvétel is megvan.

Adjak 40ezret és felejtsem el,mint egy rémálmot.Vagy érdemes ügyet csinálni belőle?És ha ügyet,akkro hogy?


2012. jan. 9. 20:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem hagynám annyiban.
2012. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszi...de azért mégis kéne egy ötlet,hogy hogy ne hagyjam magam.Már egyszer megvágtak(szerintem nem jogosan).
2012. jan. 9. 20:10
 3/24 A kérdező kommentje:
Attól félek,ha mondjuk rendőrségre viszem az ügyet életemben nem lesz jogsim.
2012. jan. 9. 20:12
 4/24 anonim válasza:
100%
DE nem ám, én sem hagynám annyiban, a koszos csürhéje, elvinném valahova, és jól befűtenék a kócerájnak, felháborító! Jogod van teljesen független vizsgabiztosnál vizsgázni!!
2012. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Azt értem én..de ismerik egymást stb.
2012. jan. 9. 20:13
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A vizsga végén kérdezd meg, mi oka volt az elmeszelésednek. Ha sorolja, akkor kapcsold be a felvett anyagot és kérdezd meg, hogy nem e inkább az.Nekem az oktatóm azt találta ki, hogy szerencsét hozz, ha az ő ülése alá pénzt teszek, de nem a vizsgabiztosnak, hanem neki. Elhiszem, hogy nem keresnek jól, de akkor is, mi ez már?
2012. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem kell félned. A különböző iskolák konkurenciái egymásnak, tehát simán elmehetsz máshoz letenni a vizsgát. Ez egy jelentéktelen kis semmi szervezet, nincs befolyásuk.

Azonnal jelentsd fel. Vagy másold le a kazettát, mutasd meg az oktatónak és közöld vele, hogy vagy átmész a vizsgán, vagy mentek a rendőrségre. Aztán mindenképpen jelentsd fel, hogy más ne kerülhessen ilyen helyzetbe. Ha már ilyen szerencsés vagy, hogy ilyen bizonyíték került a kezedbe, ne hagyd, hogy más szerencsétlenebbeket kihasználjon egy ilyen féreg.

2012. jan. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Tévének is szólhatsz amúgy, harapnak az ilyen sztorikra.
2012. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
jelentsd fel
2012. jan. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De a rendőrség,meg ezek hosszú folyamatok.Nem?Nekem meg már nagyon kéne.
2012. jan. 9. 20:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!