Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » SOS.2 nap múlva lesz nekem...

SOS.2 nap múlva lesz nekem forgalmi vizsgám. De az oktatóm bejelentette, hogy ha nem "borítékolok el 40ezret" esélytelen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

most mivel célozgatott rá régebben is,ezért diktafonnal jártam oktatásra.Ez a felvétel is megvan.

Adjak 40ezret és felejtsem el,mint egy rémálmot.Vagy érdemes ügyet csinálni belőle?És ha ügyet,akkro hogy?


2012. jan. 9. 20:08
1 2 3
 11/24 bumbi02 ***** válasza:

amúgy én is megmutatnám neki a felvételt hogy biztos hogy esélytelen átmenni?



Amúgy nagy f*szok ezek, 40 perces a vizsga, barátnőmet 47. percben buktatták meg (és még el se indultak vissza fele a telepre.) Tesóm hibátlanul vezetett, majd végén közlik h sajnos nem sikerült vizsga, mer feltartotta forgalmat egy helyen mert 40el ment (tesóm közölte hogy azért mert ott 40es tábla van, nem érdekelte tanárt)


Ez a legegyszerűbb amit más is írt: mutasd meg neki a kazettát... Neki akár állása is bele mehet ha megmutatod azt másnak is, nem biztos h akkor szívozik veled..

2012. jan. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Én megmutatnám neki a felvételt, majd rábeszélném, hogy engedjen át, mert a média nagyon hamar lecsap ám az ilyen sztorira, amit ő nyilván nem szeretne...

Szal zsarold a médiával félelmetesebb, mint a magyar igazságszolgáltatás és gyorsabb is!

2012. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz? Csak kíváncsiságból kérdezem, mert Hevesben detto ugyanez megy. :S
2012. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Budapest.
2012. jan. 9. 21:02
 15/24 anonim ***** válasza:

Feljelenteni, megalázni, nyilvánosságra hozni az ilyen semmirekellő korrupt gennyládát!

Menj másik iskolába, illetve told el a vizsgát!


Hajrá!

2012. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Lehet sz..ba van, lehet van deviza hitele, ki tudja.

Én váltanék másik oktatót, mert azt lehet mindig!

2012. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Ha hitele van,ő vette fel.Szopjon vele ő.
2012. jan. 9. 21:07
 18/24 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, hogy válts másik oktatót! ;)
2012. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerintem fizesd ki a negyvenezret, vizsgázz le, és amikor már a kezedben van a papír, akkor az egész "sztorit" a felvétellel együtt adjad el valami médiának, vagy ha nem veszik meg, akkor névtelenül (nehogy téged újra vizsgáztassanak) küldjed be a rendőrségre.
2012. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A rendőrségi ügy hosszú. De attól függetlenül egy másik oktatónál azonnal vizsgázhatsz.
2012. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!