Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » SOS.2 nap múlva lesz nekem...

SOS.2 nap múlva lesz nekem forgalmi vizsgám. De az oktatóm bejelentette, hogy ha nem "borítékolok el 40ezret" esélytelen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

most mivel célozgatott rá régebben is,ezért diktafonnal jártam oktatásra.Ez a felvétel is megvan.

Adjak 40ezret és felejtsem el,mint egy rémálmot.Vagy érdemes ügyet csinálni belőle?És ha ügyet,akkro hogy?


2012. jan. 9. 20:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nehogy haLlgass már Helmetre!


Ha Vizetsz akkor korrumpálsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mivel van bizonyítékod, ezért kérj egy másik időpontot, kérd vissza a vizsgád díját, jelentkezz egy másik oktatónál, és vizsgázz le ott!


Ne szólj semmit neki, és ha meg van a papírod, akkor mész a zsarukhoz, és jelented fel!


Vagy: "Zsarukkal mész" vizsgázni. Bejelented, hogy mire szólított fel, viszed, átadod, lecsapnak!

Mivel te jelezted, ezért már nem számít korrupciónak!

2012. jan. 10. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez elképzelhető.

Akkor utólag simán jelentsed fel őket.

2012. jan. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Mi lett a vége? Leírod?

Amúgy ez melyik suli? Én most kezdem nemsokára el a jogsit és nem szeretnék egy ilyen bandát kifogni.

2012. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ja, jó lenne tudni a fejleményeket!
2012. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!