Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szétrobbanok! Mi lesz velem?

Szétrobbanok! Mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Barátomtól kaptam két hónapja egy mobiltelefont.Ma hívott a rendőrség,hogy a telefon lopott!!!Csütörtökön kell tanúnak bemennem a rendőrségre.Mi vár rám??Én is bűnös vagyok??Az egészről nem tudtam.

2012. ápr. 13. 22:06
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

"Végezetül: az Imei szám a telóban van, tehát a rendőrségnek először is személyesen kell megnéznie a telót. Tehát olyan nincs hogy azzal hívnak fel hogy az Imei szám alapján lopott a teló, mert az a telóban van! Szerintem ez egy kamu kérdés..."


Te nagyon sötét! Ha a jogos tulajdonosa üzletben dobozostól vásárolta, mert ugye tételezzük fel, hogy nem mindenki lopja vagy használtan veszi és még ráadásul a dobozát sem dobta ki meg a papírjait akkor azokon szerepelnie kell a készülék IMEI számának ez alapján lehet feljelentést is tenni lopás esetén. Ahogyan kerékpárnál vázszámmal.

2012. ápr. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
Ja és amit még nem tudsz, a szolgáltatók azonnal meg tudják mondani IMEI alapján, hogy a készülék jelen pillanatban milyen hívószámú kártyával csatlakozik a hálózatra és már lehet is felhívni. Az nem baj, hogy ennyire tudatlan vagy, de az már annál inkább, hogy tudatlanságodban a kérdezőt hazugnak próbálod beállítani.
2012. ápr. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

"Ajándékba adta,ezt ő is bevallotta."


Az mindegy. Átvetted.

2012. ápr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

"Nem értem,a rendőrségről telefonáltak,hogy menjél tanúnak?Hát ez roppant érdekes,ugyanis a rendőrség írásos idézést küld postai úton,aminek alá kell írnod,amikor átveszed a postástól!"


Hát ha küldenek idézést és ne felhívnak.

2012. ápr. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Kártyafüggetlen teló, amit ellopnak egy boltból, két hónap múlva hív a rendőrség hogy az Imei szám alapján lopott a teló, menj be a rendőrségre? Nagyon zavaros ez az egész. Ma úgyis beszélek egy rendőr barátommal, megkérdem hogy ilyen esetben a rendőrség hívja fel a lopott teló új "tulajdonosát"?
2012. ápr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Mért, kinek kéne felhívni, a péknek?
2012. ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Ha a teló kártyafüggetlen, akkor honnét tudja a rendőrség a telszámot?
2012. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

"Tehát olyan nincs hogy azzal hívnak fel hogy az Imei szám alapján lopott a teló, mert az a telóban van! Szerintem ez egy kamu kérdés."


Szar ügy, de az IMEEI számot elküldi bekapcsoláskor, a hálózatra a telefon.

2012. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Az Imei szám az nem a telószám! Tehát egy kártyafüggetlen telónál az Imei szám alapján NEM tudják magát a telószámot.
2012. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátod több lopási ügyben is sáros, kihallgatták és beköpte, hogy az egyik lopott teló nálad van. Ez meg ez a mobilszám.

Nagyon sötét szerepe van ebben az egészben, én többé nem állnék vele szóba, az biztos.

2012. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!