Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szétrobbanok! Mi lesz velem?

Szétrobbanok! Mi lesz velem?

Figyelt kérdés
Barátomtól kaptam két hónapja egy mobiltelefont.Ma hívott a rendőrség,hogy a telefon lopott!!!Csütörtökön kell tanúnak bemennem a rendőrségre.Mi vár rám??Én is bűnös vagyok??Az egészről nem tudtam.

2012. ápr. 13. 22:06
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Megnyugtatásul: a tesóm is járt már így, mint te. Ő is vett valakitől egy telót használtan, azt hitte, az eladóé volt. Odaajándékozta a párjának, akit felhívott a rendőrség ugyanezzel. Behívták, kihallgatták mindkettejüket, felvették a jegyzőkönyvet, ennyi. Azóta is szabadlábon vannak:))
2012. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!
2012. ápr. 14. 21:28
 43/44 anonim válasza:
62%

Zárnám a témát azzal, hogy akik eddig válaszoltak, hülyék. Volt, aki azt mondta, hogy orgazda vagy, és még a törvényt is kitette, de gondolom elolvasni már nem volt elég eszes.


1. Ne izgulj. Neked nincs miért.

2. Ha a telefont 30 ezer forint alatti értékűnek ítélik meg, valószínűleg ejteni fogják az ügyet is.

3. Ugyan olyan telód van, ami lopott, de nem te loptad, ráadásul ajándékba (!) kaptad. Te miért lennél bűnös?

2012. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Ezekkel az a gond, hogy nem lehet semmit sem bizonyitani, a mobilt el fogják kobozni tőled, mert nem vagy a tulajdonosa. De más bajod nem lesz.
2012. ápr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!