Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van ehhez joga a tanárnak?

Van ehhez joga a tanárnak?

Figyelt kérdés

1 hónapja elvette tőlem a tanár a mobilt, mert órán használtam. Akkor az volt, hogy egyik szünetben visszakértem az iskolatitkártól, aki visszaadta.


Most hétfőn ugyanennél a tanárnál mobiloztam az órán, és hát megint elvette, odaadtam neki, de azt mondta, már nem kaphatom vissza ma, hanem majd menjek megint az iskolatitkárhoz (aki egyben az igazgatóhelyettes) holnap és tőle kérjem el megint.


Jó, ma lementem hozzá az igazgatóiba, de mondta, hogy mivel 2.-szorra vette el, nem fogja visszaadni, csak ha szülővel bejövök pénteken.


Voltam nem is olyan rég egy középiskolásoknak szóló rendőrségi előadás szerűségen, ahol azt mondták, hogy a tanár köteles a tanítási nap végén visszaadni a gyereknek a telefont, és hogy nem csinálhat olyat, hogy magánál tartja.


Mi erről a véleményetek? Ráadásul szüleimmel be se tudnék menni pénteken, meg igazából semmikor se, de mindegy, az már más történet.


2014. febr. 18. 21:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim válasza:

nincs joga

hivd a TEKet, FBIt,

2014. ápr. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
Legközelebb nyomoztasd le az NSA-val, hogy merre tartja a telefont miután elvette. Többit bízd a CIA-ra.
2014. ápr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!