Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 26 éves fiú összejöhet egy 16...

26 éves fiú összejöhet egy 16 éves lánnyal?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz a helyzete az öcsémnek. Sokat csalódott. Vagy inkább rengeteget. Nah és megismert egy nagyon-nagyon kedves, művelt lányt. Aki teljesen más, mint az eddigiek. Azt tudni kell, hogy mindig pár évvel fiatalabb barátnői voltak. Igazából a lányok irányítják ezt így. A legtöbb lány idősebb fiúra megy, de ezt mondanom sem kell, nyilván mindenki tisztában van ezzel. Mármint nem az okkal, hogy ez érthető, hanem csak a ténnyel.


Erről a lányról először azt hitte(meg én is), hogy a közeljövőben lesz 19 éves. Ugyanis ezt állította. Majd később mondta el, hogy valójában 16....


Ami úgy tudom, bűncselekmény lenne. Ez valóban így van?


Valóban egy nagyon-nagyon tüneményes, szeretetreméltó lányról van szó. Hihetetlen, hogy mennyire rendes lány. Emellett nagyon érett a személyisége. Nah és szerintem az utóbbit nem is kell magyarázni, mert azzal is a legtöbben tisztában vannak, hogy a mai fiatalok, ez a generáció így meg úgy. De ez a lány mondjuk tényleg nagyon durva.


Egyébként a lány szülei, meg az egész környezet támogatná, csak hát azzal senki sincs tisztában igazán, hogy mi is a helyzet a jogi részen.



2016. júl. 24. 19:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Csak aztán az "öcséd" ne lepődjön meg, ha a lány apja nem dobja ki a lakásból két jó nagy pofon kíséretében."

Azon szerintem senki nem lepődik meg, ha nem dobják ki. Azon már hamarabb, ha kidobják.

2016. júl. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért eléggé szerencsétlen öcséd van, ha magától nem tudott ennek utána nézni. Meg úgy alapból érdekes felfogása lehet az életről...
2016. júl. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!