Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyha egy tanár megüt akkor...

Hogyha egy tanár megüt akkor én is vissza üthetek?

Figyelt kérdés

16éves vagyok közép suliban 2.-os egyik tanárom (ének tanár) egy fajtába azzal fenyegetőzik hogy nyugodjunk meg mer ha nem öt nem érdekli a jogszabály "megpofoz" minket

ha ez megtörténik én is gond nélkül vissza üthetek nem ?

Annyi lenne a különbség h én szerintem min eltörném az orrát ...


2008. okt. 3. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon helyes, rátok is fér.
2008. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Hát próbáljon meg megütni ...szerintem olyat kapna viasza hogy ott maradna ...
2008. okt. 3. 21:28
 3/61 anonim ***** válasza:
88%

Nézd... nem üthet meg, de miért ilyen? Mi van az órákon? Figyeltek, tanultok - vagy őt idegesítítek?


Utóbbi esetben valami normális megoldást kellene kitalálni, mert (gondolom) tanulni jártok oda, nem rendet bontani.

2008. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
34%

hat ha az en gyerekemet utne meg, en bemennek, es megutnem. ok, hogy a "mai fiatalok" olyanok, amilyenek, de nincs jogalapja fizikailag bantalmazni senkit.

Az ilyeneknek nem szabadna tanitani.

Sok kamasszal van gond, az tény, és sokan olyanok, amilyenek, de aki nem birja, és nem tudja lekezelni ezt, az ne menjen tanarnak.

2008. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
Kérdem én hogy én most vagy 10.osztályos szeretném majd villamosmérnök lenni ehez képest 10. osztályba énekelni tanítanak egy műszaki iskolába hangom az egyenlő a 0-val csodálkozik csórikám hogy nem énekelek nem is fogok mert nem tudok ennyi az "IDEGESÍTÉS"
2008. okt. 3. 21:53
 6/61 anonim ***** válasza:
58%

ilyen hozzá állással nem lesz belőled mérnök. Te mit fogsz csinálni az egyetemen?

Arra nem gondoltál,hogy a zenének mérnökként is hasznát veheted??

HÜLYE!

2008. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:
Kis szivem kimondat a lényeget a ZENÉT nem pedig azt hogy milyen hangom van meg hogy tudok énekelni ...
2008. okt. 3. 22:28
 8/61 A kérdező kommentje:
Jah és ha már itt tartunk majd legyél szíves akkor lehülyézni ha egyáltalán tisztában vagy vele hogy mit jelet és lesz megfelelő végzettséged hozzá köszi :)
2008. okt. 3. 22:31
 9/61 anonim ***** válasza:
75%
Édesem, ilyen helyesírással és ennyi ésszel legfeljebb segédmunkás lesz belőled. Inkább tanulj énekelni, hogy majd tudj a többiekkel danolászni a kocsmában!
2008. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
81%

Hát megáll az ész....!! Hol tart ez az ország????

Takony kölyke, még neked áll feljebb? Vajon miért mondta az a tanár, hogy megpofoz? Gondolom, olyan "jó kisfiú" voltál az órán...! Biztos nem azért, mert nem tudsz énekelni, ahogy elnézem, ez a legkisebb hibád!

Milyen nemzedéket nevelünk, te atyaisten?! Baromira tisztában vagy a jogaiddal, úgy látom, és a kötelességek teljesítésével hogy állsz???

16 évesen gyakorlatilag NEM TUDSZ ÍRNI az anyanyelveden!!! Szégyelld magad!! És az olyan szülő is, aki ilyennek neveli a gyerekét!

És a kérdésedre válaszolva: NEM, nem üthetsz vissza!! Hogy képzeled???

2008. okt. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!