Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyha egy tanár megüt akkor...

Hogyha egy tanár megüt akkor én is vissza üthetek?

Figyelt kérdés

16éves vagyok közép suliban 2.-os egyik tanárom (ének tanár) egy fajtába azzal fenyegetőzik hogy nyugodjunk meg mer ha nem öt nem érdekli a jogszabály "megpofoz" minket

ha ez megtörténik én is gond nélkül vissza üthetek nem ?

Annyi lenne a különbség h én szerintem min eltörném az orrát ...


2008. okt. 3. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
97%

Én csak 2 dolgot fűznék hozzá, mivel igen ki van vesézve a téma.

1.: Soha, semmi nem felesleges, ezt tanuld meg. Az élet minde percének értelme van,és tanulni kell belőle, hogy TE magad jobban és boldogabban élj, mint a körülötted lévők. Ócskán és nyálasan hangzik, de ha majd a gyereked vágja a fejedhez, hogy többet ő nem fog bejárni matematika órára (és különben is felesleges foglalkozásnak tartja a TE folglalkozásod), mert ő színész lesz, gondold át.

2.: Matematika szakos főiskolás vagyok. mit gondolsz, hány olyan tantárgyat kell teljesítened majd a BME-n az, amit SOHA az életben nem fogsz használni (és mellette nem is érted majd.)? Majd emlékezz erre is.

Legyél sikeres mérnök, de ne feljetsd el, hogy nem a tanárokat kell megbántani azért, mert viselned kell az életet. Sok olyan dolog lesz még az életedben, ami teljesen felesleges lesz.

2008. okt. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 A kérdező kommentje:
egyes válaszolóknak úgy látom hogy nehezére esik az olvasás de ezen nem akarok lovagolni csak annyit hogy szerintem a kérdésre kéne válaszolni ... Aki normálisan korrekt módon válaszolt annak köszönöm szépen !:-)
2008. okt. 14. 17:14
 53/61 anonim válasza:
15%

Próbána megütni.. asziszem ki is vágnám mint macskát szarni..xd hülye pinachocolate.xd

12/F

2009. nov. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Ha megüt, akkor visszaüthetsz. Mivel eldöntendő kérdést tettél fel, a válasznak is igennel vagy nemmel kellene kezdődnie. Úgy láttam egyik sem volt ilyen. Viszont visszakérdezek: 2008.10.03. óta megütött? :-)
2010. márc. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim válasza:
62%
A TANÁR NEM FOG MEGÜTNI, MERT TISZTÁBAN VAN VELE, HOGY EZ KISKORÚ BÁNTALMAZÁS! (bocsi a caps lock-ért) Olvastam valahol, hogy a tanár megütötte az egyik tanítványát, és a tanár ment is szépen a dutyiba... És ha megüt akkor elég feljelenteni a rendőröknél...
2010. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
Nem nem üthetsz ahogyan ha apád megüt őt sem vered meg vagy anyádat.
2010. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim válasza:
62%
a tanár nem összekeverendő a szülővel -.-"
2011. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim válasza:
0%
Verd úgy szájba, hogy kiszakadjon a fogsora :) Engem még középbe megütött egy tanár, de nem ütöttem vissza. Életem legnagyobb hibája volt, akkor olyat nem beverni neki hogy leszakadjon a feje.
2017. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
100%
2008-ban történt az eset, és eléggé megosztotta a véleményeket minden téren. Arra lennék kíváncsi, végülis lett-e belőled mérnök kedves kérdező, és ma hogyan látod ezt az esetet? szuper lenne majdnem 10 év távlatából megnézni a jelenlegi véleményed :)
2017. nov. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne :) De sajnos nem jellemző, hogy ennyi év után visszaírjanak a régi kérdezők.
2017. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!