Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogi kerdes. Titokban jartam...

Jogi kerdes. Titokban jartam egy lannyal aki elmult 17eves en pedig elmultam 25. A szulei megtudtak ezt es most feljelentenek engem hogy lefekudtem a lanyukkal. Ebbol nekem mi bajom lehet es milyen alapon tudnak feljelenteni?

Figyelt kérdés
Jogi kerdes. Sziasztok en elmultam 25eves a baratnom pedig elmult 17. Titkoban jartunk mar tobb mint feleve es egyutt is voltunk csak a szulei ezt megtudtak es most megfenyegettek engem hogy lefukdtem a lanyukkal es elmentek feljelenti engem. Jartas ebben valaki hogy milyen alapon jelentenek fel es hogy nekem ebbol milyen bajom lehet? Mivel szerettuk egymast vannak beszelgetesek is kozos fotok es tanuk is hogy egyutt vagyunk egy ideje es szerelmesek voltunk es terveztuk hogy elmondjuk a csaladnak csak meg nem akartunk.

#megrontás #liliomtiprás #eröszakolás #kiskoru kapcsolat
2017. szept. 26. 11:55
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz hogy kicsit paras vagyok de legalabb oszinte :)
2017. szept. 26. 13:18
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném,hogy félned kellene.

Szerintem az a legvalószínűbb,hogy rosszul vették,tudatosult bennük,hogy a lányuk már nem szűz.


Ezt sok szülőnek nehéz megemészteni.

Gyakorlatilag ilyen szempontból teljesen mindegy,hogy 18 éves vagy 25 éves vagy.

Talán az még jobban zavarja őket,hogy idősebb is vagy tőle,mert azt hiszik,hogy te vitted a "bűnbe".


Ilyenkor jellemző az üres fenyegetés.

Szerintem csak rád akartak ijeszteni,hogy hagyd ott a lányukat.


A kérdésedből nem derül ki,hogy milyen a kapcsolatotok.

A lány 17 éves,lassan nagykorú,nem hinném,hogy rá tudnák venni ilyesmire.Ha 14-15 éves lenne akkor gázabb lenne,mert akkor jobban elbizonytalanítható lenne.Még évekig a szülei rendelkeznének felette,de lassan már nagykorú,és ezen a szülőknek is túl kell tenni magukat.


Lehet átbeszélik a dolgokat,és belenyugszanak.


Az már más kérdés,hogy ilyen dolgok után mennyire lesz jó folytatni vele a kapcsolatot,ha hosszú távban gondolkodtál,mert azért ez elég mély nyomot hagy az emberben,hogy megfenyegették a párja szülei.

2017. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem lesz belőle. Figyelj kérdező, nekem a 16 éves lány osztálytársaim 30-35 éves pasikkal jártak, nem lett még abból se semmi még akkor se, mikor nyilvános helyeken dugatták szét magukat.
2017. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Egy, ha a lány azt vallja, erőszakoltad. Azért, azt is kell bizonyítani. Többször találkoztatok, ismerősök tudták. Nehéz bizonyítani, hogy minden alkalommal, naivan ment veled, te meg minden alkalommal megerőszakoltad:)))

Különben, semmi:) Mai törvények szerint, egyedül dönthet, hogy szexel vagy nem, már egy 14 éves is.

2017. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

Fejlemeny: mai napig hivogatnak a szulei es gondolom fenyegetni akarnak.


Igy gondolom most feltudnak majd jelenti a kovetkezokbol persze ami mind nem igaz


1, ravettem a lanyukat hogy fekudjon le levelem mert idosebb vagyok


3, veszekedtem vele vannak rola uzenetek hogy veszekedes kozben ilyeneket irtam neki hogy megollek undorito vagy rohadek stb. Hozza tedzem eloben sosem veszekedtunk.


4, o sosem kezdemenyezett mindig en akartam es ravettem



...igy mar szerintetek lehet belole komolyabb bajom? Legrosszabb esetben kilehet hozzni egy felfuggesztettre? Mert mar kaptam smst az anyjatol hogy a bortonben fogok megrohadni meg ilyenek

2017. szept. 27. 13:20
 26/41 anonim ***** válasza:

Jaj, ne ezen parázzál már! :DDD

Én a helyedben ITT ÉS MOST följelenteném őket a rendőrségen, hogy zaklatnak és fenyegetnek. A tőlük kapott üzeneteket őrizd meg bizonyítékként.

Iszonyat gázos család!

2017. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Egy pillanat.

Fenyegetnek, vagy gondolod, hogy fenyegetni akarnak? Nagyon nem mindegy!

Ha hívnak, fölveszed? Ha igen, mit mondanak? Írtak egyáltalán írásban valamit, ami bizonyítékként szolgálhat?

2017. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Ha hívnak,nem biztos,hogy veszekedni akarnak,lehet,hogy pont lecsillapodtak,és elnézést akartak kérni!

Egyszer érdemes felvenni a telefont!


Ha továbbra is zaklatnak,mondd meg nekik,hogy te fogsz feljelentést tenni ellenük,ha nem hagyják abba!

És magyarázd el nekik,hogy te nem követtél el semmi törvénytelent.

"Idősebb vagyok,ezért rávettem".

Ezzel úgy kinevetik a rendőrségen:D

Ja,igen a kislánynak annyira rossz volt,ha rá lehetett venni.A "rá vettem" szóban már eleve benne van,hogy önszántából ment bele,tehát erőszak nem történt.

Arra nem lehet rávenni senkit,hogy "gyere jól megerőszakollak,oké?:"D

2017. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Legeloszor felvettem nekik akkor az apja mar elkezdte mondani hogy baszogatom a kislanyat es hogy menjek oda Megbeszelni ezt...nyilvan ezt mindenki tudja mit jelent...azota pedig ilyen smsek jonnek hogy pedofil vagyok a bortonben fogok megrohadni meg mindegy hol bujkalok ugy is megtalal engem
2017. szept. 27. 15:48
 30/41 anonim ***** válasza:

" o sosem kezdemenyezett mindig en akartam es ravettem "


Ne haragudj meg,de ez nagyon nevetséges,hogy felnőtt emberek ennyire buták.


14 éves rég elmúlt a lányuk,és nem törvénytelen dologra vetted rá,hanem egy természetes dologra,ha így is történt,nem volt erőszak.

Innentől mit gondolnak,hogy minden embert fel lehetne jelenteni,akit az emberek rávettek erre-arra,ami legális?:D


Nem tartottál pisztolyt a lány fejéhez,mikor szexeltetek.


Gondolom ilyen nagyon elmaradott,régimódi emberek lehetnek a szülei,akik a törvényekkel sincsenek tisztában.

2017. szept. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!