Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogi kerdes. Titokban jartam...

Jogi kerdes. Titokban jartam egy lannyal aki elmult 17eves en pedig elmultam 25. A szulei megtudtak ezt es most feljelentenek engem hogy lefekudtem a lanyukkal. Ebbol nekem mi bajom lehet es milyen alapon tudnak feljelenteni?

Figyelt kérdés
Jogi kerdes. Sziasztok en elmultam 25eves a baratnom pedig elmult 17. Titkoban jartunk mar tobb mint feleve es egyutt is voltunk csak a szulei ezt megtudtak es most megfenyegettek engem hogy lefukdtem a lanyukkal es elmentek feljelenti engem. Jartas ebben valaki hogy milyen alapon jelentenek fel es hogy nekem ebbol milyen bajom lehet? Mivel szerettuk egymast vannak beszelgetesek is kozos fotok es tanuk is hogy egyutt vagyunk egy ideje es szerelmesek voltunk es terveztuk hogy elmondjuk a csaladnak csak meg nem akartunk.

#megrontás #liliomtiprás #eröszakolás #kiskoru kapcsolat
2017. szept. 26. 11:55
1 2 3 4 5
 31/41 kovpet ***** válasza:

Ez zaklatás, neked van okod feljelentést tenni.


Mondjuk az, hogy írásban fenyegetted a lányt, az nem lesz jó pont egy esetleges eljárásban.

2017. szept. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Roma szarmazasuak...tehet nehez lenne veluk normalisan beszelni es ketlem hogy belefognak nyugodni :/
2017. szept. 27. 15:52
 33/41 anonim ***** válasza:
71%

Mentsd el ezt az üzenetet!

Vidd be a rendőrségre,és kérhetsz távoltartást tőle!


Egyrészt pedofíliával vádol,ami nem állja meg a helyét,mivel a lány 17 éves.

Másrészt pedig fenyeget,hogy kárt tesz a testi épségedben,ami önbíráskodás.

2017. szept. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%

Roma származásúak?


Ja,mert roma lányok 25 évesen szűzen mennek férjhez,mi?:D


Biztos igaz ez a sztori?

2017. szept. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Nem fenyegettem irasban csak veszekedtunk de ra par sorra lejebb mar megint szerettuk egymast es bombaztuk egymast szivekkel
2017. szept. 27. 15:53
 36/41 A kérdező kommentje:
#34 :D:D:D XD XD XD...ezek szerint
2017. szept. 27. 15:55
 37/41 anonim ***** válasza:

Az tényleg nem jó,hogy azt írtad neki,hogy "megöllek".

Viszont nem bántalmaztad a lányt,nem törtél az életére.


Ők viszont ha megtámadnak téged,akkor tudsz arra hivatkozni,amit SMS-ben írtak neked,mert akkor az nem csak üres szitkozódás volt,hanem valódi bűncselekmény.

2017. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Az nem tiszta nekem még ezek után,hogy te mit szeretnél ettől a lánytól továbbiakban?


Együtt maradni,vagy elfelejteni?

Mert amíg 18 éves nem múlik el,addig viszont a szüleinek joguk van hozzá,hogy eltiltsanak tőle,bármennyire is nevetséges az egész sztori.

2017. szept. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Azt az elejen is mondtam hogy mi hosszu tavra tervezztuk es nagyon szerettuk egymast 1napot nem birtuk ki hogy ne lassuk egymast...igy mivel ez megtortent hogy lebuktunk igy mar elsem birom ot erni es nyilvan eltiltsak tolem pedig tudom es erzem is hogy ugyan akarjuk egymast es szeretjuk egymast de igy mostmar ez lehetetlen szivem szerint persze hogy nem mondtam le rola de gyakorlitalg lekell mondjunk egymasrol es nagyon mas valasztasunk nincs is sajnos amit mat most tudok elore hogy nem fogjuk birni...
2017. szept. 27. 16:06
 40/41 A kérdező kommentje:
Most bedzeltem egy ugyveddel es azt mondta hogy legeslegroszabb esetben talan extrem esetben felhozhatjak azt hogy kiskoru veszelyesztetese de nekik azt nagyon ala kell tamasztaniuk bizonyitekokkal az allitasukat de akkor sem kapok nagyon belole semmit foleg nem letoltendot
2017. szept. 27. 18:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!