Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogi kerdes. Titokban jartam...

Jogi kerdes. Titokban jartam egy lannyal aki elmult 17eves en pedig elmultam 25. A szulei megtudtak ezt es most feljelentenek engem hogy lefekudtem a lanyukkal. Ebbol nekem mi bajom lehet es milyen alapon tudnak feljelenteni?

Figyelt kérdés
Jogi kerdes. Sziasztok en elmultam 25eves a baratnom pedig elmult 17. Titkoban jartunk mar tobb mint feleve es egyutt is voltunk csak a szulei ezt megtudtak es most megfenyegettek engem hogy lefukdtem a lanyukkal es elmentek feljelenti engem. Jartas ebben valaki hogy milyen alapon jelentenek fel es hogy nekem ebbol milyen bajom lehet? Mivel szerettuk egymast vannak beszelgetesek is kozos fotok es tanuk is hogy egyutt vagyunk egy ideje es szerelmesek voltunk es terveztuk hogy elmondjuk a csaladnak csak meg nem akartunk.

#megrontás #liliomtiprás #eröszakolás #kiskoru kapcsolat
2017. szept. 26. 11:55
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Milyen pedofília? 16 éves kortól gyámhatósági engedéllyel házasodni is lehet.
2020. dec. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!