Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány kilós súlyzót kéne...

Hány kilós súlyzót kéne használnom?

Figyelt kérdés

Leírom a "tervemet" és javítsatok ki kérlek ha valamit rosszul akarnék csinálni :D

18 éves lány vagyok, 172 cm és 76 kg. Szeretnék lefogyni kb 68-70-re. Nincs nagy hasam, de azért jobban érezném magam ha teljesen lapos lenne, illetve combom miatt is. Ha ez megvan és elégedett vagyok a fogyással, akkor szeretnék kicsit "kiállósabb", nagyobb, kerek feneket. Úgy tudom ezt tömegnövelő étrenddel, és súlyzókkal lehet, és egyszerre fogyni és izmosodni nem lehet ahogy tudom, ezért gondoltam így ezt a fogyás után. :D

Szerintetek hány kilós súlyzót használjak? És mi a leghatékonyabb edzés ha ilyen feneket szeretnék? A hasamat is szeretném tónusosabbra, hogy halványan látszódjanak az izmok. Ebben is örülnék ha tudnátok segíteni. :) Köszi!


2019. aug. 2. 13:33
 1/3 anonim válasza:

Először is ezekhez nem kell súlyzó. Saját testsúlyodat használva is letudsz fogyni. YouTube-on van sok különféle edzésterv. Én nekem egész szép hasam van, napi felülés, hasprés, plank, és még néhány has, és oldalhas gyakorlattól! Fenékre is van fent neten jó edzésterv, sokféle súly nélküli guggolási gyakorlat van. Barátnőm is otthon csinálja, látszódik is a fenekén.

De ha mindenképpen kondiba szeretnél járni, akkor ott sokféle gép van lábra, fenékre. Meg a legtöbb edzőteremben kedvesek az emberek, biztos van aki tud segíteni, akár edzéstervben, géphasználatban stb...

A tömegnövelőre rátérve, neked nem szükséges, mivel fogyni akarsz.

Remélem segítettem! A többi válaszoló majd kijavít (engem), ha valamit rosszul és/vagy hülyeséget írtam.

2019. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Nem olvastad figyelmesen. ELŐSZÖR fogok fogyni, hogy a zsírt felesleges zsírt leszedjem magamról, AZTÁN tömegnövelő étrend étrend és súlyzó. A kérdés hogy nekem mekkora súlyzó kéne hogy nagyobb, izmosabb fenekem legyen.
2019. aug. 3. 17:47
 3/3 anonim válasza:
Elnézést... Most, hogy pontosan válaszoljak a kérdésre, az a válasz, hogy ezt nem tudjuk mi eldönteni. Nem tudjuk, hogyha súllyal guggolsz, akkor mennyit bír a térded, vagy akár az izomzatod stb... Általában a rudak azok 20 kg-sak, megnézed azzal hogy megy. Aztán rakhatsz rá bármilyen súlyú tárcsát.
2019. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!