Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy csináljam a súlyzós...

Hogy csináljam a súlyzós guggolásokat hogy nagy kerek fenekem legyen? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Étkezésnél mire kell odafigyelni? Kb mennyit kell guggolni hogy látványos legyen? Az olyan súlyok is jó amit két kézben fogok, vagy muszáj rúdsúlyzó amit a vállra kell tenni?
2019. aug. 3. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:

A 2 kézi súlyzó nem jó.

Rossz úgy a tartás es az egyensúly.

Ha kézi súlyzoval tudsz csak guggolni akkor a serleg guggolás jó.

Nézz róla vidit.

5-6 sorozat félpiramis heti 2-3 alkalommal.

2019. aug. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha veszek rúdsúlyzót az megfelelő? 20 kg-val milyen eredményt lehet elérni?
2019. aug. 4. 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Folyamatosan növelni kell a használt súlyt,egeszen addig legalább amíg el nem éred vele a testsúlyod.

Pl vagy 65 kiló a rúdon is 65 kiló és ezzel guggolsz 5-6 sorozatot.

20 kiló az kb 1 hónapig lesz elég aztán kinövöd és kevés lesz.

2019. aug. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Lehet hülye vagyok, de nem egészségtelen ilyen nehéz súlyokkal edzeni (pl 60)? Tudom hogy valakik 180 kg-val guggolnak, csak ez kicsit ijesztonek hangzik előre nekem. :D
2019. aug. 4. 18:32
 5/6 A kérdező kommentje:
elsőre nekem*
2019. aug. 4. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom más is volt már fura elsőre,nem csak ez ☺

Aztán megtetszett,elkezdted rendszeresen csinálni és mára már nem tekinted furának hanem az életed része lett.

2019. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!