Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy csináljam, hogy eredménye...

Hogy csináljam, hogy eredményes legyen?

Figyelt kérdés

Mind mozgásformát, mind étkezést illetően.

Aki hozzáértő, inkább segítsen leszólás helyett, mert most kétségek között vagyok.


Van rajtam felesleg. Mennyiségben nem brutálisan sok, de jó lenne megszabadulni tőle.

Ha ennyi lenne a baj, menne egyedül is.

Viszont az jobban zavar, hogy semmi formám nincs jelenleg (puding... Lapos segg, löttyedt comb, karok)nincs tartás. 3 terhesség, ezáltal hízás, majd fogyások megviselték a testem, így izom se jönne rosszul (sőt), de ugyebár tudjuk, a kettő egyszerre nem megy.


Ilyen esetben étkezésnél mire figyeljek, és milyen mozgás javasolt?



2019. jan. 9. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Kevés az adat , magasság , súly és egy kép se jönne rosszul hogy lássuk mi lenne nagyon jó . De látatlanban egy kevés aerob edzés és kalóriadeficites étrend míg el nem éred a kívánt határt . Ezután meg tömegnövelő diéta és súlyzós edzés
2019. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!