Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Újra híztam, vagy az izmom...

Újra híztam, vagy az izmom gyarapodott?

Figyelt kérdés

Múlt héten elkezdtem edzeni kb. heti 2,5 órát, mert van rajtam némi felesleg.

108 kg voltam múlt héten azonban ez megváltozott: már 111 kg-ot mutat a mérleg, amit nem tudok mire vélni, mert nem vettem észre magamon semmilyen változást. Annyi, hogy van izomlázam de semmi különös nem történik velem..

Lehetséges, hogy az a 3 kg izom lenne?

Mikor fog elkezdődni a fogyás (vissza fogyni 108 kg-ra), ha minden nap edzek 20 percet? Túl keveset mozgok?

Eléggé csalódott vagyok, hogy megint 110 kg felett vagyok, és nem tudom azt, hogy meddig tart ez..

De türelmes leszek, mert a lassú fogyás sokkal eredményesebb lesz szerintem, de sajnos most nagyot csalódtam, hogy pár nap alatt 3 kg-ot híztam.



2019. aug. 27. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha a múlt héten kezdted, nem valószínű, hogy izom. Viszont 3 kg simán belefér a normál testsúlyingadozásba. Valószínűleg víz lesz az, ami felment rád, főleg ha nő vagy. Az elfogyasztott szénhidrát is vizet köt meg. Nem írod, hogy a táplálkozásodon változtattál-e, ugyanis a fogyásnak az lenne az alapja. Ha minden maradt a régiben, akkor nem fogsz fogyni.
2019. aug. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1: a táplálkozásomon csak annyit változtattam, hogy vizet iszom és csökkentettem a szénhidrátos termékeket heti 1Xes változással: pl. kenyeret, pékárukat, tésztákat

Az elmúlt egy hónapban pedig csak vizet fogyasztottam.

Nem hinném, hogy híztam, mert nem látszik meg magamon semmilyen változás, máskor ha híztam akkor azonnal észre vettem.

189 cm magas vagyok, és 111 kg most, de remélem már nem sokáig és bízom benne, hogy a következő 1 évben lemegy rólam minimum 10 kg.


Egyébként sokáig voltam változatlanul 108 kg, most, hogy elkezdtem edzeni hirtelen 3 kg-ot híztam úgy, hogy az étkezésem változatlan maradt.

2019. aug. 27. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
egy hét után szokott ha rendszeresen eszel napi5x keveset, ha rendszertelenül eszel vagy koplalaz és egyszerre zabálszvmozoghatsz akárnennyit hízni fogsz
2019. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért azt nem gondolnám, hogy koplalok. Annyit eszek amennyit megeszik egy felnőtt ember. 2500 kl körül. Napi ötször.

És kb. 3000 kl-át égetek le egy hét alatt.

2019. aug. 27. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!