Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportcipő túrához?

Sportcipő túrához?

Figyelt kérdés

Cipő, azaz nem bakancs.

Bőr, lehetőleg kívül-belül.

Jól kapaszkodó talp meredekebb úton.

Sötétebb szín lehetőleg. (Ne rikítós.)

Mindegy, hogy milyen márka, csak jó tartós legyen.

Mindegy, hogy férfi vagy női.


Ilyet szeretnék venni, fellehető ilyen valahol?



2019. aug. 30. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen terep?

Itthon mindenhova elég volt egy sima utcai sportcipő egyszerű gumitalppal (de lehetőleg vastaggal a köveken lépdelés áramütésszerű benyomódásai ellen) vagy egy decás szandál, kivéve télen. Havas-jeges terepre a legjobb csúszásgátlós munkacipő volt a legbiztonságosabb (és olcsóbb). Ezt leszámítva a bakancs és a bokatartós cipők inkább akadályoztak és többet botladoztam bennük.

2019. aug. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem is sima sportcipőm van már régóta, de elhasználódott. A talpa kicsit csúszott eső után, de nem is volt az a nagyon rücskös talpa, és mostanra már el is kopott. Tehát jobb lenne kicsit bordázottabb talpút vennem. Egyébként meg voltam vele elégedve, kényelmes volt mindig.


Bőrt kívül belül találok valahol?

2019. aug. 31. 18:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Munkacipőn én is gondolkodtam télire, köszönöm a leírást.
2019. aug. 31. 18:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Bélelt a téli mukacipőd, vagy hogy oldod meg? 1 számmal nagyobb-e a lábadnál, vagy mekkora vált be?
2019. aug. 31. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!