Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az baj, ha a sportmelltartó...

Az baj, ha a sportmelltartó alsó csíkja nem simul a mellkasomra, hanem csak a vége ér hozzá a bőrömhöz? Tart így eléggé? Nincs nagy mellem (B kosár), de magas vagyok.

Figyelt kérdés

M méretű sportmelltartót vettem, kicsit szorít ugyan, de nem vészes. Az L szerintem nagy lett volna a mellemre.

Az alsó csíkja nem ér teljesen hozzám, csak a vége. Lehet, hogy mégis kicsi ez a melltartó?


2019. szept. 3. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Húzd lejjebb, és igazgasd bele a ciciket. Ha ez nem megoldás, akkor nem jó, vagyis nem rád való melltartót vettél. Nem jó minőség lehet vagy ilyesmi.

Próbálj fel több márkát, többféle fazont.

Tartani tart azért, mert nincs nagy melled, de én nem vettem volna meg ilyet ami nem passzentosan áll.

2019. szept. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem próbáltam fel, mert úgy rendeltem.

De most kipróbáltam, és nem olyan rossz, bár kicsit szorít. Ez nem baj, ugye?

2019. szept. 5. 07:15
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem, mi az az alsó csík, és hogy nem ér hozzád.

Ha maga a melltartó szoros, akkor az baj, mert nem tudsz benne rendesen mozogni, szabályosan végrehajtani a gyakorlatokat. Ha meg még nem is veszel fölé felsőt, akkor meg azon fogsz stresszelni, hogy mikor buggyan ki belőle a melled. Az a jó melltartó, amelyik úgy tart, hogy ugrálás közben nem pattognak a cicik, és ha felemeled a két karod, akkor nem csúszik el a cucc.

2019. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Alul van egy vízszintes csík, a melltartó alján.

Amúgy inkább picit szoros legyen, mint picit laza, vagy nem?

2019. szept. 19. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!