Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősport hosszú körömmel?

Küzdősport hosszú körömmel?

Figyelt kérdés
Most ez full kreténül hangzik,de beiratkoztam taekwondozni,(kezdő vagyok, így nem tudom mi hogy működik), és most esett le, hogy viszonylag hosszú műkörmeim vannak. Mennyire fog akadályozni? Mert nem szívesen válnék meg tőlük.

2019. szept. 5. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
hát öö..nagyon. Fel se tudod venni így a kesztyűt,vagy ha sikerül is akkor az első ütésnél törnek le szépen sorban.
2019. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A lábtechnikádat fejleszd elsősorban, ütni ne üss.
2019. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Zavarni fog. Tapasztalat, én is évekig jártam. Rendesen ökólbe se tudod szorítani a kezed, és lehet hogy az edző is szólni fog. Csináltass rövid műkörmöt, ha mindenképp szeretnél.
2019. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát őmm, mondjuk egy seiken fekvő kis körömmel is fájhat, mellesleg h fogod ökölbe tartani a kezed?
2019. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!