Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Te kiket büntetnél, és hogyan,...

Te kiket büntetnél, és hogyan, a Forma 1-es monzai időmérő végén történtek miatt?


2019. szept. 7. 20:56
 1/4 anonim válasza:

-Hulkenberget biztos, amiért le vágta a sikánt ok nélkül

-Meg azokat akik ok nélkül lassan, feltartva másokat mentek elől!

Nem értem hogy lehetnek olyan hűlyék a csapatok hogy olyan későn küldik ki őket.

Most majd ebböl tanulnak

2019. szept. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha Raikkönen az élen haladva csúszik ki, és egyből jön a piros zászló, akkor mért idő nélkül fejeződött volna be a 3. etap?! Ez szánalmas. Valami szabálymódosítás kellene az ilyen szituációk ellen.
2019. szept. 8. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szigorúan/hülyén hangzok, de én azt aki szélárnyékozásra játszott, mind kizártam volna a futamról, a 10. helyezett Raikkönentől hátrafelé rajtolhattak volna vasárnap, az első 9 meg nézte volna a boxból. Pofám leszakad, ekkora égést, a sok potyaleső, mind csak a szélárnyékra vár, eleve betiltanám a szándékos szélárnyékozást, a sport meggyalázása. Előírnék egy minimum követési távolságot, vagy ezen a versenyhétvégén jövő évtől módosítanák a szabályokon, egyszerre egy pilóta mehet ki, amikor egy végzett jön a következő, akár rajtszám szerint sorban, mindenkinek van etaponként két lövése nem baj ha kicsit tovább tart így). Fussanak tiszta kört, ne zsinóron húzassák magukat. Nem erre kíváncsiak a nézők.
2019. szept. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként lenne erre egy viszonylag egyszerű megoldás: 2 perccel az időmérő vége előtt lezárni a boxutca kijáratot, és bevezetni egy minimál-sebességet, aki annál lassabban halad a felvezető körben, azt 3 rajthellyel visszasorolni, és kész. Jó lenne, ha a közönség VERSENYT látna, nem sunyiságot, meg ügyeskedést.
2019. okt. 28. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!