Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futóktól kérdezem: jó dolog...

Futóktól kérdezem: jó dolog az ivótartályos hátizsák? Nem zavaró? Amikor ötletekről puhatolóztam, ilyen is elhangzott: "óra/zene-időmérő kütyü"- ez milyen eszközt jelent?

Figyelt kérdés
Férjem fut, futó. Ajándéknak nézegetem neki, olvastam róla egy rossz véleményt. Illetve elgondolkoztat, hogy ha mondjuk hossútávfutás során a póló képes a mellbimbót kidörzsölni..

2015. dec. 16. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyenem, amikor sokat futottam használtam is rendesen. Mondjuk leginkább akkor hasznos, ha a férjed terepfutó, vagy teljesítménytúrákon szokott futni. Városi futásra nyilván nem túl hasznos, és olyan helyeken, ahol nagyon gyakran lehet inni az út folyamán. Annyi hátránya van, hogy a háton a cucc eléggé felmelegszik, és fél óra futás után már 35 fokos itókát kortyolhat belőle a futó. Ez nyáron elég ramaty tud lenni, de a legtöbb futót ez nem zavarja. A mellbimbó kidörzsöléssel ellentétben a tátizsák szinte sosem okoz problémát, mert a háton nincsenek olyan kis kiálló izék, mint a bimbin, és a bőr is jóval vastagabb, és a modern futós zsákok extrém jól dizájnoltak.


Az időmérő és egyéb kütyük annyira sokfélék mind árban, dizájnban, tudásban, hogy a férjed tudta nélkül semmiképpen se vennék. Túl nagyot lehet bukni vele. Egy időben gondolkoztam, hogy veszek egy pöpec pulzusmérős órát, erre a csajom megvette a leggagyibb dekatlonost, aminek az órájával nem lehetett résztávokat mérni... hát marhára ki voltam vele segítve mondhatom. Mindenesetre befoghattam, mert volt pulzusmérős órám. :D Ebből a sztoriból nem az a lényeg, hogy drágát kell venni, hanem olyat, amiben megvan az a feature, ami a férjednek kell, különben, kidobott pénz.

2015. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!