Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezek a nagy futóversenyek...

Ezek a nagy futóversenyek csak azért népszerűek mert a tökutolsó is kap egy szép érmet amivel aztán lehet pózolni facebookon meg instán és gyűjteni a likeokat?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék ugyanennyien lennének-e ha csak azok kapnának érmet akik tesznek is erőfeszítést, mondjuk az első 40% a többi meg csak egy vállveregetést...

2019. szept. 14. 09:55
1 2
 1/11 MadSeal ***** válasza:
93%
Szerintem az emberek ugyan úgy kitennék, ha nem kapnának èrte semmit. Az emberek alapjáraton mindent kitesznek. Ez aféle emlék inkább, ha már az ember kifizet elég nagy pénzeket. Na meg persze egy többgyerekes családanyától meg Feritől a gyárból ne várjuk el azt a teljesítményt, amit egy élsportoló nyújt. Sok ember rendszeresen jár futni, de különböző okok miatt nem képesek olyan szinten művelni, hogy ebből komolyabb teljesítmény is lètrejöjjön. Ezek a versenyek viszont jó visszajelzések, hogy mégis csak èrdemes este munka után még egy futásra szánni időt.
2019. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A legjobb 40% messze nem élsportoló.


Rendben legyen emlék hamár sokat kifizet. Mondjuk lehetne ingyen is futni félmaratont, 4 kör a margitszigeten. Ingyen van, bármikor lefuthatod, posztolhatod azt is. Mitől több ha úgymond versenyen futod? Ha úgyse célod a komoly versenyzői szint? Csak az érem, amit kifizetsz ugye sokszoros áron a nevezési díjjal.


Nincs gond ezekkel a rendezvényekkel csak ne hívjuk már versenynek. Legyen futó rendezvény, vagy akármi de ne legyen már verseny...

2019. szept. 14. 12:21
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Igazából nem értem mi bajod ezekkel a versenyekkel. Menj el egy ilyen rendezvényre, fuss le egy kiválasztott távot, aztán ha nem tetszik úgy az egész, legfeljebb nem mész többet.
2019. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Voltam 4 alkalommal. Nem volt különösebben nagy ügy. Egyszerűen nem értem körülötte a nagy hájpot...
2019. szept. 14. 14:42
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Más a hangulata. Engem pl sokkal jobban motivál, jobb teljesítményt tudok elérni ha nem egyedül futok. Mégiscsak van egyfajta verseny jellege, hiszen időre megy és sorrendet állapítanak meg az eredmények alapján. Jó visszajelzést kapsz, hogy hol állsz a mezőnyben. A frissítés is jobb, hogy nem magaddal kell vinned a folyadékot meg a kaját, hanem csak elveszed az önkéntesek kezéből. Meg azért csak jobb úgy futni, hogy zárt útvonalon, nem kell 5 percenként megállnod a piros lámpáknál, stb. Persze lehet körözgetni a Margitszigeten is, de az azért más.
2019. szept. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt is érvényes az, hogy nem mindenki pakolja ki az életét instagramra meg facebookra.
2019. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem mindenki. Csak a többség.
2019. szept. 25. 13:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az érem a lényeg a legtöbbeknek, azért rakják ki, mert mindent kiraknak. A nagy tömegben futás ad egy különleges élményt. Meg szerintem sokaktól az is szép, hogy egyáltalán végigfutják. Én nem lennék képes, bár rendszeresen sportolok, futni rühellek, nem tudnám rávenni magam, hogy fölkészüljek.
2019. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ezesetben a kérdés nem neked szólt.
2019. szept. 25. 18:15
 10/11 anonim válasza:
Nem, nem csak ezért népszerűek. És tudod ha csak az elso 40% kapna akkor en se kapnek/kaptam volna es nekem nagyon jol esett amikor megkaptam. Egyfajta elismeres volt. A masik hogy szerintem nem akar senki 5000 meg 10000 forintokat kifizetni es lefutni egy ilyet hogy ha csak instara akarja posztolni.
2019. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!