Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szokásos hasizom kérdés, de...

Szokásos hasizom kérdés, de most nem az, hogy hogyan. Hmm?

Figyelt kérdés
láttam sok olyan kérdés van,hogy hogyan lehet hasizom,ez annyira nem érdekel most engem,hanem hogy mennyi idő alatt lehet,ha nem vagyok dagibb....csak egy pici zsír van a hasamon,annyi,hogy néha lehet látni azért a hasizmomat,de nem eléggé...szóval azérdekel,hogy mennyi idő alatt lehet rendesen kigyúrni:D
2010. júl. 15. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sok.2 hét alatt el lehet tüntetni a minimális zsírréteget.Diéta+futás
2010. júl. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát inkább csak diéta lehet belőle,mert még pár hónapig mankóznom kell...:( de azért itthon tudok edzeni,ha nem is futást...ja meg még azis lehet kérdés,hogy az izzadás mennyire segít?most arra gondolok,hogy ebbe a melegbe ha felmegyek emeletre,2perc alatt annyira leizzadok,hogy átázik mindenem..az segít?
2010. júl. 15. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!