Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bet 365 kifizetés?

Bet 365 kifizetés?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy valaki egy hatalmas összeget nyer a bet365ön. Mondjuk 500millio forintot? Azt ki tudná az ember venni a bankszámlájára?

2019. szept. 30. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, gyakorlatban már elég kérdéses. Ugye ennyit csak kombiban lehetne nyerni, tehát ha megtörtént a csoda és az 500 milla a számlán, kérjük a kifizetést, akkor az szinte garantált hogy valamit az iroda megpróbál tenni a kifizetés ellen. Hiába volt meg már az alapellenőrzés (fényképes igazolvány feltöltése), az semmi. Kérhetnek még egy fényképes igazolványt (jogsi, útlevél), a postai levélben lévő kódot (ha nem az igazi címét adta meg valaki, akkor az kellemetlen), olyan képet hogy az arca mellé tartja valaki az igazolványt, vagy esetleg hogy honnan volt pénze befizetni, de ennél sokkal extrémebb kérésekről is lehet hallani mondjuk az 1xbetnél. De még ha minden meg is van, akkor is simán mondhatja az iroda hogy nem fizetünk. Volt egy eset pár éve hogy valaki 25000 fontból csinált 1M fontot és nem fizették ki, bezárták a számláját, mert hogy az iroda szerint nem a számlatulaj tette meg a fogadást. Bár ahogy olvastam nemrég, bírósági per után végül is kifizették, de hát innen Magyarországról ki tudja hogy el lehetne érni-e hasonlót. Szóval az irodák csak addig szeretik az embereket amíg csak a pénzt hordják hozzájuk, ha valaki vinni akarja, főleg sokat, na azt már nem szeretik és mindent meg is tesznek hogy megnehezítsék ezt a dolgot.
2019. okt. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat jogilag Nalam nem lehet semmi baj. De majd kiderul jovo majusban.
2019. okt. 1. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Maximalizalva van a megnyerheto osszeg, tobbek kozt azert is, hogy a Martingale modszert ne lehessen a vegtelensegig alkalmazni. Ennyi penzt talan tobb szamla hasznalataval lehetne nyerni, egy szamlarol ha kombinalsz ha nem szerintem nem lehet. A Bet365 kifizet, viszont nyeres eseten korlatoz, ez 100% mert engem is es egy ismerosomet is korlatoztak annyira, hogy csak nevetseges osszegeket engedtek tetnek. Pedig nem arbitrazsoltunk. Sok szerencset, majd irj ide majusban, hogy kifizettek-e.
2019. okt. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mi lett a fejlemény azóta? :D tényleg sikerült ennyit nyerni?
2020. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tuti elmentek volna, viszont a felfuggesztessel meg ár elment, ugye a covid miatt, bajnoksagok megszakadtak, a szelvényeimet felfuggesztettek. kar, mert meg remenykedhettem volna par hete/honapot, de nyilvan nem vagyok 12 tisztaban vagyok vele, hogy 0,01 % volt az esely, de talan az a par ezer ft megerte a remenykedest :D
2020. ápr. 28. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!