Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Évente hány futóversenyen...

Évente hány futóversenyen indulok?

Figyelt kérdés

Kort, nemet is légyszi, meghogy mióta szaladtok.


Én két éve, 23 versenyen voltam eddig. De idén még legalább 4-5-re szeretnék menni.


24/f


2019. okt. 1. 15:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Opsz, indultok. Azt akartam írni, hogy indultok 😊
2019. okt. 1. 15:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor aktívan űztem a tájékozódási futást, évente 20-25 tájfutó versenyen és úgy 6-8 utcai vagy terepfutóversenyen indultam. Mostanában évente 1-2 kis verseny, meg igyekszek évente egy nagyobbat beiktatni, de utóbbi idén még nem volt.
2019. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én jövőre minden második héten indulni akarok!
2019. okt. 1. 18:59
 4/7 anonim ***** válasza:

5-6 maximum. De azok is olyan versenyek,hogy érdemes érte fizetni(pl. szép táj,akadályfutás,szép érem,stb.)

Szóval az ilyen mucsaaröcsögei meg társai versenyekre nem szoktam járni,mert nem fizetek azért hogy fussak egy falu vagy város határában hogy aztán kapjak érte egy oklevelet.

UI: Hogyan fogsz fejlődni és regenerálódni ha kéthetente akarsz versenyre járni?

2019. okt. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért ne tudnék? Nem futok olyankor se gyorsan. Ugyan úgy futok mint amikor edzeni mennék.
2019. okt. 2. 06:08
 6/7 anonim ***** válasza:
De ha edzéstempóban futsz versenyen is, akkor minek indulsz ennyiszer versenyen, simán edzhetnél is. Jó esetben egy hosszú edzés legalább 1, de inkább 2 perc/km-el lassabb, mint a verseny tempó.
2019. okt. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miért ne induljak? Jó szórakozás, hobbi.
2019. okt. 2. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!