Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 20 perc edzéssel szerinte...

Napi 20 perc edzéssel szerintetek 1 hónap alatt mennyit lehet fejlődni, ha 0-ról indulok?

Figyelt kérdés

El szeretnék járni kondiba, de nagyon ellazultam az utobbi evekben. 3 eve teniszeztem, de azota semmi mozgas kb.

Nem akarok ugy menni kondiba, hogy az elso 10 percben meghalok, szoval ugy gondoltam 1 honapon at edzek itthon napi 20 percet es ha van eredmenye, akkor jarnek kondiba.

Szerintetek mennyit lehet 1 honap alatt fejlodni? Taplalkozasomra is odafigyelek egyebkent, napi szinten eszek zoldseg-gyumolcsot.


2018. nov. 29. 23:26
 1/1 anonim válasza:
Attol fugg mit csinalsz az edzotetemben😃 de nyugi nem a nullarol indulsz, ha valaha rendszeresen sportoltal konnyebben vissza lehet hozni. Ezt hogy mennyit fejlodsz egyreszt nem tudhatjuk mindenkinek a teste mas masreszt ki sem tudnank fejezni nincs ra mertekegyseg😄 egy honap alatt oszinten semmi nem fog latszani. Elso hogy legyen egy jo kis allokepesseged en azt mondanam eloszor ket harom hetig csak fuss egyre intenzivebben es egyre tobbet utana menj kondiba es persze a kajan mulik nagy resze. Sulyzos edzes utan meg feherje:) legyel turelmes en azt mondom 3-4 honapnak mar van eredmenye
2018. nov. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!